20.05.16, 17:26
czy istnieje mozliwość skasowania wszystkiego ,moje wpisy na forum, prywatnych forach? to odlegle czasy, nie jestem w temacie jak to teraz wygląda regulaminowo;) starej daty jestem, z tych pierwszych użytkowników forum, na usprawiedliwienie.
Obserwuj wątek
    • wadera3 Re: kasacja 20.05.16, 17:41
      Chyba nie.
      • noi_noi Re: kasacja 20.05.16, 17:44
        dzieki wadera za odpowiedz
    • kasi.aa Re: kasacja 20.05.16, 17:53
      Jeśli chodzi o fora prywatne, pisz do założyciela forum. Reszta wyjaśniona jest tutaj: forum.gazeta.pl/forum/0,62499,2469273.html
      • noi_noi Re: kasacja 20.05.16, 17:54
        zaraz poczytam, dziekuje.
      • noi_noi Re: kasacja 20.05.16, 18:01
        Ewentualnie w uzasadnionym przypadku, jeżeli użytkownik udowodni swoje autorstwo wypowiedzi i poda przekonujące argumenty, administracja może skasować zgłoszoną wypowiedź.

        jeśli ktokolwiek narzeka na szybkośc odpowiedzi niech idzie myć okna heh. dzieki za szybką reakcje, wszystko wiem już.thx
        • noi_noi Re: kasacja 20.05.16, 18:11
          jeszcze jedno pytanie; do kogo wyzej w zaistniałej sytuacji?
          • noi_noi Re: kasacja 20.05.16, 18:13
            wystarczy adres mejlowy
            • noi_noi Re: kasacja 20.05.16, 18:53
              ??
              • marrant Re: kasacja 20.05.16, 20:17
                forum@agora.pl
                Trzeba podać konkretne linki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka