marcia.back
09.12.04, 21:52
nie jestem pewna czy to tu,ale podobno tak :)) czy nie uważacie,ze forum
prywatne eurosnooker zasługuje na gwiazdke?? panuje u nas baardzo rodzinna
atmosfera,mimo,ze w rzeczywistosci sie nie znamy ;)) serdecznie przyjmujemy
każdego,kto do nas zajrzy :)) moim zdaniem forum to zasługuje na gwiazdke ;))
a zen-założyciel,pewnie sie ze mną zgodzi ;))