roseanne Re: forum dzieci 04.11.02, 18:10 niby wiele rano zniknelo ,ale coz sie tam dzieje u licha protestuje!!!!!! Link Zgłoś
roseanne Re: forum dzieci 04.11.02, 20:06 BLAGAM zrobcie cos, moze by tak kogo zabanowac?!! Link Zgłoś
Gość: Ro-bot Re: forum dzieci IP: *.sympatico.ca 04.11.02, 21:49 Najlepiek OZPOL-a ... tylko spamuje tymi glupimi kronikami ... HELP! Link Zgłoś
Gość: dodo Re: forum dzieci IP: *.sympatico.ca 04.11.02, 23:43 nie przeadzaj, roseanne - latwo rozpoznac, ktorego watku nie czytac - sam spadnie. a niektore sa prze-wesole, uwielbiam pure nonsens i szkoda, ze niektore mamuski sa az tak seriozne - to bywa bardziej niebezpieczne niz glupoty znudzonych malolatow. Link Zgłoś