Dodaj do ulubionych

forum dzieci

03.11.02, 18:22
prosze o przejzenie
Obserwuj wątek
    • roseanne Re: forum dzieci 04.11.02, 18:10
      niby wiele rano zniknelo ,ale coz sie tam dzieje u licha

      protestuje!!!!!!
    • roseanne Re: forum dzieci 04.11.02, 20:06
      BLAGAM
      zrobcie cos, moze by tak kogo zabanowac?!!
      • Gość: Ro-bot Re: forum dzieci IP: *.sympatico.ca 04.11.02, 21:49
        Najlepiek OZPOL-a ... tylko spamuje tymi glupimi kronikami ... HELP!
        • Gość: dodo Re: forum dzieci IP: *.sympatico.ca 04.11.02, 23:43
          nie przeadzaj, roseanne - latwo rozpoznac, ktorego watku
          nie czytac - sam spadnie. a niektore sa prze-wesole,
          uwielbiam pure nonsens i szkoda, ze niektore mamuski sa
          az tak seriozne - to bywa bardziej niebezpieczne niz
          glupoty znudzonych malolatow.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka