wielki_czarownik
06.03.03, 18:17
Ludzie! To jest wstyd!! Największy koncern medialny w kraju, a serwery
portalu są wolne jak naćpana dżdżownica pod górkę!! Przecież od 10 do 16 nie
da się przeglądać forum!! Oczekiwanie 2-3 minut na uruchomienie się strony to
przesada. Serwer potrafi mnie wylogowywać co 10 minut. Ludzie zróbcie coś z
tym bo to wstyd!