Dodaj do ulubionych

Kupcie lepsze serwery!!

06.03.03, 18:17
Ludzie! To jest wstyd!! Największy koncern medialny w kraju, a serwery
portalu są wolne jak naćpana dżdżownica pod górkę!! Przecież od 10 do 16 nie
da się przeglądać forum!! Oczekiwanie 2-3 minut na uruchomienie się strony to
przesada. Serwer potrafi mnie wylogowywać co 10 minut. Ludzie zróbcie coś z
tym bo to wstyd!
Obserwuj wątek
    • Gość: Niech Re: Kupcie lepsze serwery!! IP: 217.197.165.* 06.03.03, 18:25
      Pisz w nocy. Miodzio...
    • sceptyk Hanba! n/t 06.03.03, 18:52
      • Gość: who? kupcie lepszych adminów!!! ;P IP: 64.246.11.* 06.03.03, 21:02
        bo ci są leszczami i do tego lachę kładą na swoje obowiązki!!!
        :) ;) :P ;P :O| ;O)
    • wielki_czarownik Do szefów Agory 06.03.03, 21:56
      Zamiast wydawać 17.5 mln na nijakiego Lwa R. kupcie jepiej te serwery. ;)
      • gregus Re: Do szefów Agory 06.03.03, 22:38
        wielki_czarownik napisał:

        > Zamiast wydawać 17.5 mln na nijakiego Lwa R. kupcie jepiej te serwery. ;)

        ależ Rywin jest niezłym serwerem!! - w tenisa grał nawet z prezydentem! ;) ;) :P
    • Gość: xxx IBM! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 06.03.03, 23:11
      Reklamacje skladaj w IBM. Sadzac po ich reklamie na dole
      strony, to sa dumni z tego forum i jego dzialania.

      Panowie z IBM!! Prosimy o wyjasnienia
      • Gość: Niech Tivoli software! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.03, 23:50
        Ta najwieksza na firmie kuznia hiperoprogramowania tez dala ciala! A ja zawsze
        mowilem - Prokom, Prokom, Prokom, Prokom, boski jest, boski jest!!!
        PS. Teraz oczywiscie - kiedy zacharowany w trupa musze sie juz klasc spac -
        smiga jak nakrecony.
        • Gość: xxx Re: Tivoli software! IP: *.warszawa.sdi.tpnet.pl 07.03.03, 00:00
          Gość portalu: Niech napisał(a):

          > Ta najwieksza na firmie kuznia hiperoprogramowania tez
          dala ciala! A ja zawsze

          Bo nie uzyli Remedy ARS -:)

          Ostatnio cos Ci tworcy software daja ciala... prokom...
          HP... teraz IBM ;-))))))))))) Byc moze zrobili za duze
          ciecia wsrod personelu i zatrudniaja tylko mlode ambitne
          zespoly -:), ew. managerowie zrobili zbyt duzo kupy na
          glowy doswiadczonego personelu technicznego, a ci sie
          obrazili i zajeli innym biznesem ;-)))

          > PS. Teraz oczywiscie - kiedy zacharowany w trupa musze
          sie juz klasc spac -
          > smiga jak nakrecony.

          Pewno. Gdy na calym forum jest pewno 0,01% liczby userow
          z godzin szczytowania to sie nie ma co dziwic ze dziala.
          Na Atari 800XL dzialalo by tak samo.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka