Dodaj do ulubionych

POWAŻNA AWARIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27.03.03, 22:11
Dlaczego nie wyświetlają mi się żadne wątki napisane po godzinie 19:52? Teraz
jest 22:10 i nie wierzę, by nikt nic od ponad 2 godzin nie napisał! Co się
dzieje? To dotyczy wszystkich forów!!
Obserwuj wątek
    • basia! Re: POWAŻNA AWARIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.03, 22:14
      co się dzieje
      • miltonia Re: POWAŻNA AWARIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 27.03.03, 22:20
        Jak na Wielkiego Czarownika coś mało wiesz.
        • wielki_czarownik Mówię serio!! 27.03.03, 22:24
          Z trudem udaje mi się coś uruchamić na tym forum! Powiadomcie Tebe! Mi już 2
          wątki zniknęły - ten jest jedyny który się ostał.
          • miltonia Re: Mówię serio!! 27.03.03, 22:27
            To trzeba było nad nimi czarów-marów nie robić.
            • Gość: Wielki Czarownik Błagam!! Powiadomcie Tebe!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.03, 22:28
              Co jest grane z tym forum? To mnie loguje, to wylogowuje, nic się nie
              wyświetla. Co to znaczy?
              • Gość: aniela Re: Błagam!! Powiadomcie Tebe!! IP: *.acn.waw.pl 27.03.03, 22:30
                z forum wszystko w porzadku. moze szukaj zrodel problemu gdzie indziej? ;)
                • Gość: Wielki Czarownik Nie jest w porządku! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.03, 22:32
                  Jak jestem zalogowany to nic nie działa. Teraz trochę tak a i tak muszę
                  wciskać "odśwież" po 5 razy zanim mi się coś wyświetli. Inne części portalu
                  działają OK.
              • kropka Re: Błagam!! Powiadomcie Tebe!! 27.03.03, 22:33
                chcesz o tym porozmawiać?
                • wielki_czarownik Bardzo śmieszne! 27.03.03, 22:36
                  Ja naprawdę mam kłopot z forum! Wylogowuje mnie po zmienieniu forum. Wylogowuje
                  mnie przy pisaniu wątków. Wszystko się chrzani!!
    • Gość: aniela Re: POWAŻNA AWARIA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.acn.waw.pl 27.03.03, 22:38
      a ja mu wierze. sle porcje wspolczucia.
      • wielki_czarownik Powiedz mi czy jest mój wątek na testowym 27.03.03, 22:40
        Zostawiłem tam wątek o nazwie "test". Ale go nie widzę. Jest?
        • Gość: aniela Re: Powiedz mi czy jest mój wątek na testowym IP: *.acn.waw.pl 27.03.03, 22:43
          autorstwa yarro, nieswiezy chyba.
          • wielki_czarownik Już działa!! 27.03.03, 22:43
            Wszystko OK.
            • Gość: aniela Re: Już działa!! IP: *.acn.waw.pl 27.03.03, 22:47
              aha widzisz zaklecie "proscie a bedzie Wam dane" dziala ;)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka