graf2 12.04.03, 15:12 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=59&w=5622590&a=5622590 Link Zgłoś Obserwuj wątek
Gość: aniela Re: Polecam to uwadze adminow: IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 16:07 admini maja dzis wychodne Link Zgłoś
Gość: gitman Re: Polecam to uwadze adminow: IP: debian:* / 192.168.9.* 12.04.03, 17:05 ciekawe kiedy wychodne ma aniela? Link Zgłoś
basia Re: Polecam to uwadze adminow: 12.04.03, 17:17 o gitman,buggi ciebie szukała,znalazła? Link Zgłoś
Gość: gitman Re: Polecam to uwadze adminow: IP: debian:* / 192.168.9.* 12.04.03, 17:27 o czesc basia! (ten wykrzyknik to z radosci, ze cie widze a nie co innego ;)))) nie wiem nic o szukaniu mnie. wpadam sobie dzis na forum i widze tylko jakies pobojowisko w klubie (i nie tylko zreszta). a wszyscy jakby sie pochowali po jakichs zakamarkach, NIECH wyjda i sie pokaza w swietle dziennym. ;))) Link Zgłoś
stara_torba Re: Polecam to uwadze adminow: 12.04.03, 17:31 Ja jestem slepy, mnie swiatlo nie razi. Link Zgłoś
Gość: gitman Re: Polecam to uwadze adminow: IP: debian:* / 192.168.9.* 12.04.03, 17:57 czy ty to ty czy nie ty? bo mnie razi ... Link Zgłoś
basia Re: Polecam to uwadze adminow: 12.04.03, 17:39 sorry ,to daisse cię szukała ,nie buggi...nie mam nic na swoje usparwiedliwienie (za pomyłkę ) forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=5611390 Link Zgłoś
basia Re: Polecam to uwadze adminow: 12.04.03, 17:40 a tak w ogóle ,to wszystko w porządku.Wszyscy są na swoim miejscu;) Link Zgłoś
Gość: gitman Re: Polecam to uwadze adminow: IP: debian:* / 192.168.9.* 12.04.03, 17:54 ciesze sie, ze wszyscy sa, bo juz myslalem ze panny i mezatki zabraly sie do pieczenia bab i mycia okien. ;))) ps na to jeszcze przyjdzie pora ... Link Zgłoś
basia Re: Polecam to uwadze adminow: 12.04.03, 18:11 Gość portalu: gitman napisał(a): > ciesze sie, ze wszyscy sa, bo juz myslalem ze panny i mezatki zabraly sie do > pieczenia bab i mycia okien. ;))) > ps na to jeszcze przyjdzie pora ... tfu! nie musisz wypominać ;) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Polecam to uwadze adminow: IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 17:49 Gość portalu: gitman napisał(a): > ciekawe kiedy wychodne ma aniela? ktos musi zostac na lotnisku Link Zgłoś
Gość: gitman Re: Polecam to uwadze adminow: IP: debian:* / 192.168.9.* 12.04.03, 17:52 Gość portalu: aniela napisał(a): > ktos musi zostac na lotnisku i dobrze. musi czuwac ktos, by mogl pic ktos ... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Polecam to uwadze adminow: IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 17:54 nie je a pije i chodzi i bije. odp: gitman ps trysnelam humorem zanim zdazyles sie uchylic Link Zgłoś
Gość: gitman Re: Polecam to uwadze adminow: IP: debian:* / 192.168.9.* 12.04.03, 17:56 przyznaj sie. wymyslilas to wczsniej i tylko czekalas na sposobnosc by mnie stracic z fotela tym tekstem. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Polecam to uwadze adminow: IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 17:57 aha. nawet to sobie narysowalam zeby latwiej zrozumiec. Link Zgłoś
stara_torba Skarga 12.04.03, 18:06 To co rano grzalo teraz mrozi, a ja nie mam ubranka na zmiane. Czy admini mogliby cos... No wiecie.. cos w tej sprawie... Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Skarga IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 18:09 moze sprobuj na forum psychologia? Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Skarga IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 18:19 tam ludzie wydzielaja cieplo. ludzkie. mozna sie miedzy nimi ogrzac. Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Skarga IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 18:22 moze masz włączoną obronę percepcyjną? (sprawdz, powinna być ustawiona na OFF) Link Zgłoś
basia Re: Skarga 12.04.03, 18:27 percepcja nie jest mi wrogiem ,nie mam się przed czym bronić Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Skarga IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 18:28 bronic kogo co a nie przed kim przed czym. (mowiac prosciej: percepcja jest ofiarą a nie wrogiem) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Skarga IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 18:31 w sensie: nie docieraja zadne bodzce zewnetrzne? tym bardziej udaj sie pod wskazany adres, albowiem objaw niepokoic moze. :) Link Zgłoś
basia Re: Skarga 12.04.03, 18:35 wszelkie formy nacisku są najbardzej niebezpieczne dla percepcji i przed tym bronię się właśnie ps.i dobre rady również:) Link Zgłoś
Gość: aniela Re: Skarga IP: *.acn.waw.pl 12.04.03, 18:38 a nienie ja sie brzydze przemocą zarowno tą małą pod mym blokiem nocą. zostawiam Cie na rozstaju z wolnym (wiec trudnym) wyborem w rekach. dobre rady upycham po kieszeniach, obok czeresni. Link Zgłoś
Gość: gitman Re: Skarga IP: debian:* / 192.168.9.* 12.04.03, 18:19 nie radze, tam sie ukrywaja psychole, ktorzy na podstawie twojego ip powiedza kim jestes naprawde, kim na niby, a kim ir sen. ;))) Link Zgłoś