Dodaj do ulubionych

ALLELUJA :)))

16.04.06, 00:39
Ahoj!
Obserwuj wątek
    • wadera3 Re: ALLELUJA :))) 16.04.06, 09:37
      alleluja
      • oldpiernik Re: ALLELUJA :))) 18.04.06, 11:51
        Przylecieli anieli.
        Polecieli.
        Dobrze było...
        :0)
        • bogulo Re: ALLELUJA :))) 18.04.06, 14:23
          jak bylo dobrze, to brak o tym, ze jak przylecieli, to przelecieli wink
          • oldpiernik Re: ALLELUJA :))) 18.04.06, 19:27
            ale o tym sza...
            • bogulo Re: ALLELUJA :))) 18.04.06, 19:41
              sza - od slynnego "szachuje", czyli "cicho panowie"?
              • oldpiernik Re: ALLELUJA :))) 18.04.06, 20:34
                wszytkie leluje?
                siem pogubił em

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka