oldpiernik Re: ALLELUJA :))) 18.04.06, 11:51 Przylecieli anieli. Polecieli. Dobrze było... :0) Odpowiedz Link
bogulo Re: ALLELUJA :))) 18.04.06, 14:23 jak bylo dobrze, to brak o tym, ze jak przylecieli, to przelecieli Odpowiedz Link
bogulo Re: ALLELUJA :))) 18.04.06, 19:41 sza - od slynnego "szachuje", czyli "cicho panowie"? Odpowiedz Link