Gość: Tan IP: *.net.euron.pl 13.09.09, 19:09 Chciałbym zwrócić uwagę że w najważniejszych premierach roku nie ma Cal Of Duty Moderrn Warfare 2, a trzeba przyznać że to przecież może być największa premiera roku. Chciałem napisać tylko to. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anarchius Re: CoD6 13.09.09, 21:43 Nie sądzę, ta gra jest przereklamowana. To samo co poprzednia część. Odpowiedz Link Zgłoś
radek.zaleski Re: CoD6 14.09.09, 09:54 Racja, Sławek podmieni zaraz Gość portalu: Tan napisał(a): > Chciałbym zwrócić uwagę że w najważniejszych premierach roku nie ma Cal Of > Duty Moderrn Warfare 2, a trzeba przyznać że to przecież może być największa > premiera roku. Chciałem napisać tylko to. Odpowiedz Link Zgłoś