IP: *.net.euron.pl 13.09.09, 19:09
Chciałbym zwrócić uwagę że w najważniejszych premierach roku nie ma Cal Of
Duty Moderrn Warfare 2, a trzeba przyznać że to przecież może być największa
premiera roku. Chciałem napisać tylko to. smile
Obserwuj wątek
    • anarchius Re: CoD6 13.09.09, 21:43
      Nie sądzę, ta gra jest przereklamowana. To samo co poprzednia część.
    • radek.zaleski Re: CoD6 14.09.09, 09:54
      Racja, Sławek podmieni zarazsmile

      Gość portalu: Tan napisał(a):

      > Chciałbym zwrócić uwagę że w najważniejszych premierach roku nie ma Cal Of
      > Duty Moderrn Warfare 2, a trzeba przyznać że to przecież może być największa
      > premiera roku. Chciałem napisać tylko to. smile
    • tow.stalin Re: CoD6 22.09.09, 14:02
      oliwię już swój ak... znaczy padzik smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka