fialas 15.09.09, 15:19 Error 404 - Page not found Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adrian266 Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 15:28 pl.playstation.com/psn/competitions/detail/item233877/Zapisz-si%C4%99-na-MAG-beta/ Odpowiedz Link Zgłoś
swayzak77 Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 15:40 zajebi...e strasznie na to czekałem Odpowiedz Link Zgłoś
powercontrols Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 15:48 Dostalem dzis kod do jako subskrybent Qore. Zaraz obadam czy to w ogole zadziala Odpowiedz Link Zgłoś
psychol324 Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 16:14 Żaden tam chaos tylko totalna rozpierducha i tyle, bardzo lubię takie gry bo można sobie jaja porobić przy tylu osobach oczywiście nie trzeba też grać w tylu tylko normalnie na serio w 16 i w czym problem? Odpowiedz Link Zgłoś
imqqq Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 16:22 "Żądana strona jest niedostępna. Aby kontynuować przeglądanie strony playstation.com, możesz spróbować wrócić na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwania" ocb?;o Odpowiedz Link Zgłoś
tytacz Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 16:46 @psychol324, bo granie w 16 na mapach dostosowanych dla 256 graczy mija się z celem? Odpowiedz Link Zgłoś
mi-go Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 20:46 Znajomy, który już w to do jakiegoś czasu gra pisał mi , że nie może zdradzać szczegółów ale gra może nieźle namieszać i jest naprawdę dobra. Do onlineowej zabawy w najbliższym czasie wybieram. K2, U2, Mag i BadCOmpany2. Do mc'donaldowego MW2 nie podchodzę Odpowiedz Link Zgłoś
troque Re: Rusza beta MAG 15.09.09, 21:28 No to zobaczymy czy te 23$ za QORE zaczną się spłacać Właśnie dostałem kody i naprzód Odpowiedz Link Zgłoś
swayzak77 Re: Rusza beta MAG 16.09.09, 14:09 Czy ktoś już poza znajomym mi-go w to grał? Jestem mega ciekawy wrażeń... Odpowiedz Link Zgłoś
ezronymius Re: Rusza beta MAG 16.09.09, 16:57 Mi w SOCOM brakuje podziału na mini oddziałki jak w KZ2 jest. W MAGu to ma być z definicji. Ja za to czekam na końcową wersję i trzymam kciuki za rodzimych betatesterów, niech wyłapią jak najwięcej błędów (a nie tylko grają ) Odpowiedz Link Zgłoś
troque Re: Rusza beta MAG 21.09.09, 20:28 Do tańca czas. Najpierw ~290 MB z US PSStore, potem ~30 MB Update, a teraz 2661 MB za godzinke czy dwie będzie Odpowiedz Link Zgłoś
troque Re: Rusza beta MAG 22.09.09, 20:15 Pograłem sobie z godzinkę jako S.V.A.R 1. Pierwszy raz w życiu "żałuję", że nie byłem w wojsku. Powód jest prosty - taktyka pola walki 2. Obawialem się totalnego chaosu i naparzanki bo w sumie na w akcji było ponad 100 osób - a tu jednak nie. 3. Są zniszczenia otoczenia ale nie zawsze i nie wszystkiego. Fajna woda w bajorkach, czasem błotinisto brudna, czasem krystalicznie czysta. Trawa, zarośla i drzewa poruszają się na wietrze Odpowiedz Link Zgłoś
troque Re: Rusza beta MAG 22.09.09, 20:23 3. cd ... naprawde fajnie, trochę jak w Flower 4. Trzeba się trochę namęczyć aby zdjąć przeciwnika - nie umierają od pierwszego strzału 5. zdecydowania pomaga dzwiek DTS Odpowiedz Link Zgłoś