solokazama 22.10.09, 10:50 Pierwsz gra wymagajaca DSi to nie byla ta gra, w ktorej sie chodzilo po realnymswiecie (pokazywane via kamerkedsi),a na ekranie pojawialy sie duchy? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj