Dodaj do ulubionych

help! problem po zalogowaniu

04.11.09, 19:22
witam Was moze ktos cos pomoze zwiazku z moim problemem.po zalogowaniu sie
pojawia sie biala strona. wgralam najnowsze sterowniki i aktualizacje do
mozilli i explorera, nie wiem czemu tak sie dzieje bo wszescniej bylo
ok.czytam rozne porady co z tym zrbic ale nic nie dzialasad plisss pomozcie
Obserwuj wątek
    • ez-aw Re: help! problem po zalogowaniu 04.11.09, 19:29
      Wyłącz program antywirusowy.
      Miałam identycznie, pisałam do supportu, dzwoniłam do operatora internetu.
      A to był Norton antywirus.
      • black_madzia Re: help! problem po zalogowaniu 04.11.09, 19:48
        niestety nie pomoglosad mam 1 antywirusa i calkowicie go wylaczylam. juz nie wiem
        co robicsad jakie sa jescze inne przegladarki w ktorych dziala zielone imperium
        oprocz explorera i mozilli? wiem ze opera napewno odpada
        • ez-aw Re: help! problem po zalogowaniu 04.11.09, 20:19
          Skoro wcześniej ci działało, to pisz do Supportu. Dziś już za późno, ale
          odpowiedź powinnaś mieć jutro rano. Ewentualnie sprawdź u sąsiadki/koleżanki i
          sprawdź czy to kwestia Twojego kompa, czy może coś robią na serwerze i dlatego
          masz problem.
          • black_madzia Re: help! problem po zalogowaniu 04.11.09, 20:26
            to kwestia mojego kompa i nie wiem juz co mam w nim zainstalowac zeby to
            dzialalo. na innych dziala. do supportu pisalam. nic konkretnego nie napisali,
            bynajmniej nic czego jeszcze nie wiedziaam badz nie wyczytalamw sieci sad
            • ez-aw Re: help! problem po zalogowaniu 04.11.09, 20:44
              Niestety nie mam pomysłu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka