witam Was moze ktos cos pomoze zwiazku z moim problemem.po zalogowaniu sie
pojawia sie biala strona. wgralam najnowsze sterowniki i aktualizacje do
mozilli i explorera, nie wiem czemu tak sie dzieje bo wszescniej bylo
ok.czytam rozne porady co z tym zrbic ale nic nie dziala

plisss pomozcie