bunch 16.02.10, 12:57 WIdzieliście? Walczmy moi drodzy! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
don_wroc_love Re: SPamBot zaatakował Gamecornera 16.02.10, 13:06 przecież to już od dawna wiadomo... gamecorner.pl/game_forum/02,3030,103613589,103613589,dziwne_wpisy_z_linkami.html redakcja widać się tym niespecjalnie przejmuje.... Odpowiedz Link Zgłoś
bunch Re: SPamBot zaatakował Gamecornera 16.02.10, 13:10 No tak, racja Donie. Nie wiedziałem o tym nawet, że problem istnieje nie od dziś. Ogólnie forum Gamecornera jest mało odwiedzane. Odpowiedz Link Zgłoś
radek.zaleski Re: SPamBot zaatakował Gamecornera 16.02.10, 17:43 usuwamy często. który wpis? Odpowiedz Link Zgłoś
don_wroc_love Re: SPamBot zaatakował Gamecornera 16.02.10, 17:49 Radku, ale to nie o usuwanie na bieżąco chodzi - bo to robota głupiego jest... weźcie się w garść, postawcie komentarze na forum tylko dla zalogowanych, albo postawcie jakiegoś AntySpambota i załatwcie sprawę raz na zawsze... bo takie usuwanie na bieżąco to tylko robota głupiego.... a ostatnio znowu zaatakował wątek Hana_solo gamecorner.pl/game_forum/02,3031,97529194,97529194,6_powodow_dla_ktorych_nie_cierpie_grania_na_PCecie.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prze_As Re: SPamBot zaatakował Gamecornera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.10, 11:55 Także thinkuję (sorry, ale słowo "uważam" nie jest już trendy) że to skandal, gdyż spam nie jest obecnie w modzie. Co więcej, ktoś usuwa moje posty, w których pomagam ludziom, a za to nikt nie usuwa (słowo "kasuje" także już odeszło do lamusa, cool nastolatki go nie używają) spamu. Odpowiedz Link Zgłoś