Dodaj do ulubionych

SPamBot zaatakował Gamecornera

16.02.10, 12:57
WIdzieliście? Walczmy moi drodzy!
Obserwuj wątek
    • don_wroc_love Re: SPamBot zaatakował Gamecornera 16.02.10, 13:06
      przecież to już od dawna wiadomo...

      gamecorner.pl/game_forum/02,3030,103613589,103613589,dziwne_wpisy_z_linkami.html
      redakcja widać się tym niespecjalnie przejmuje....
      • bunch Re: SPamBot zaatakował Gamecornera 16.02.10, 13:10
        No tak, racja Donie. Nie wiedziałem o tym nawet, że problem istnieje nie od dziś.
        Ogólnie forum Gamecornera jest mało odwiedzane.
        • radek.zaleski Re: SPamBot zaatakował Gamecornera 16.02.10, 17:43
          usuwamy często. który wpis?
          • don_wroc_love Re: SPamBot zaatakował Gamecornera 16.02.10, 17:49
            Radku, ale to nie o usuwanie na bieżąco chodzi - bo to robota głupiego jest...
            weźcie się w garść, postawcie komentarze na forum tylko dla zalogowanych, albo
            postawcie jakiegoś AntySpambota i załatwcie sprawę raz na zawsze... bo takie
            usuwanie na bieżąco to tylko robota głupiego....

            a ostatnio znowu zaatakował wątek Hana_solo
            gamecorner.pl/game_forum/02,3031,97529194,97529194,6_powodow_dla_ktorych_nie_cierpie_grania_na_PCecie.html
    • Gość: Prze_As Re: SPamBot zaatakował Gamecornera IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.10, 11:55
      Także thinkuję (sorry, ale słowo "uważam" nie jest już trendy) że to skandal,
      gdyż spam nie jest obecnie w modzie. Co więcej, ktoś usuwa moje posty, w których
      pomagam ludziom, a za to nikt nie usuwa (słowo "kasuje" także już odeszło do
      lamusa, cool nastolatki go nie używają) spamu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka