Dodaj do ulubionych

Problem z fifą 2004!! pomocy!!!!!!!!

19.02.04, 14:52
Instaluję fifę 2004, kopiuję kraka, próbuje wejść do niej żeby sobie pograć,
a tu co?? Pokazuje się komunikat, że gra potrzebuje co najmniej 280MB
wolnego miejsca na pliki wymiany. A wcześniej zanim ją odinstalowałem nie
było problemów z graniem!!!! Mam wolne miejsce na twardym i pamieć 128 MB czy
ktoś może mi wyjaśnić o co tu chodzi???????
Obserwuj wątek
    • maxfam3 Re: Problem z fifą 2004!! pomocy!!!!!!!! 22.08.04, 00:03
      Ech, można byłoby pogadać... GDYBYŚ MIAŁ ORYGINAŁ !!

      ...:::::...


      ---==sad Bo Nie Ma Rzeczy Niemożliwych ]===---

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka