pina_colada88 26.04.10, 23:04 Na dwóch serwerach Polskim i czeskim. Na czeskim monety są po 500 KT Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
evezu Re: Gram 27.04.10, 09:50 Super to nowy serwer? czy Czesi nie są zachłanni jeśli chodzi monety? Odpowiedz Link Zgłoś
pina_colada88 Re: Gram 27.04.10, 17:04 Wiesz co, nie wiem. Gram na 4 z 4 serwerów. Ale monet na targu jest bardzo mało. Odpowiedz Link Zgłoś
evezu Re: Gram 27.04.10, 19:19 ja grałam dotychczas grałam tylko na polskim, niemieckim i holenderskim serwerze i niestety na polskim monety są najdroższe Odpowiedz Link Zgłoś
evezu Re: Gram 28.04.10, 16:05 no zalogowałam ale nie bardzo wiem o co Ci chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
evezu Re: Gram 29.04.10, 10:08 no właśnie ja na polskim serwerze ceny monet mam od 18,350kt, a na niemieckim 5,800wT Odpowiedz Link Zgłoś