26.04.10, 23:04
Na dwóch serwerach smile
Polskim i czeskim.
Na czeskim monety są po 500 KT tongue_out
Obserwuj wątek
    • evezu Re: Gram 27.04.10, 09:50
      Super big_grin
      to nowy serwer? czy Czesi nie są zachłanni jeśli chodzi monety?
      • pina_colada88 Re: Gram 27.04.10, 17:04
        Wiesz co, nie wiem.
        Gram na 4 z 4 serwerów.
        Ale monet na targu jest bardzo mało.
        • evezu Re: Gram 27.04.10, 19:19
          ja grałam dotychczas grałam tylko na polskim, niemieckim i holenderskim
          serwerze i niestety na polskim monety są najdroższe
          • pina_colada88 Re: Gram 28.04.10, 01:43
            Zaloguj się choć na chwilę na niemieckim suspicious
            • evezu Re: Gram 28.04.10, 16:05
              no zalogowałam wink
              ale nie bardzo wiem o co Ci chodzi wink
              • pina_colada88 Re: Gram 28.04.10, 21:20
                Pisałam o cenie monet smile
                • evezu Re: Gram 29.04.10, 10:08
                  no właśnie smile
                  ja na polskim serwerze ceny monet mam od 18,350kt,
                  a na niemieckim 5,800wT

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka