09.05.10, 17:13
dragcave.net/view/V1gf

zdechl bo byl chory ? ;[
Wczoraj go zlapalam i mial 6 dni crying nie zauwazylam ze byl chory sad
nie wiedzialam ze przez to ze jest chory moze zdechnac D;
Obserwuj wątek
    • tetraaa Re: ;[ 09.05.10, 17:14
      u Golebia to samo sad
      • aganoreg Re: ;[ 09.05.10, 18:11
        Bardzo duzo viewsow mial, pewnie dlatego chorowal. No niestety, trzeba uwazac.
        • vixiak Re: ;[ 09.05.10, 19:06
          A jaki to był smok?
    • edycja_kopiuj_wklej Re: ;[ 09.05.10, 21:38
      Pewnie przeklikany.
      Ja tak sobie zalatwilam kolekcje jajek 10 kwietnia. Mialam swieze jajka w
      podpisie, udzielilam sie w kilku wypowiedziach na forum i za duzo viewsow jajka
      dostaly i wszystkie popekaly

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka