Dodaj do ulubionych

Arkham Asylum 2010

10.10.10, 11:33
Cześć,
Otóż ostatnio kolejny raz przeszedłem Batka i zacząłem się zastanawiać która
gra w tym roku dała mi aż tak wielką przyjemność i zadowolenie z gry... nie
potrafię jednak żadnej wymienićsmile może Wy pomożecie mi w tym wyborze. Która
okazała się czarnym koniem 2010 roku? Dzięki,
Pozdrawiamsmile
Obserwuj wątek
    • wincenty.okon Assasins Creed 2 14.10.10, 13:07
      Najbardziej zbliżoną do Batka w tym roku na PC i równie dobrze wykonaną okazał
      się Assasin Creed 2.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka