Cześć,
Otóż ostatnio kolejny raz przeszedłem Batka i zacząłem się zastanawiać która
gra w tym roku dała mi aż tak wielką przyjemność i zadowolenie z gry... nie
potrafię jednak żadnej wymienić

może Wy pomożecie mi w tym wyborze. Która
okazała się czarnym koniem 2010 roku? Dzięki,
Pozdrawiam