Dodaj do ulubionych

Jedna polygamia, jedno forum - Apel

01.02.11, 18:40
Jedna polygamia - jedno forum... Ta myśl zrodziła się w mojej głowie juz jakis czas temu, jednak dopiero z ostatnią zmianą designu strony nabrałem odwagi aby ten temat poruszyć. Czemu podjęcie tegoż problemu wymagało ode mnie odwagi? Zauważyłem jedną bardzo niepokojącą rzecz. Mianowicie chodzi o to, iż użytkownicy starego forum uważaja się za sól tej ziemi, tego portalu. Niejako za szarą eminencję, która z góry patrzy na uzytkowników tegoż forum oraz krytycznie postrzega każdą zmianę zachodzącą na Polygamii. Ich negatywne usposobienie bardzo niekorzystnie odbija się na atmosferze panującej tutaj na stronie. Skutkuje to tym, iż nasza społeczność coraz bardziej jest podzielona. Zupełnie niepotrzebnie. Skutecznym lekiem. Niejakim paneceum żeby nie powiedzieć remedium na zaistniała sytuację byłoby usunięcie starego forum tak aby czytelnicy polygamii mogli dyskutować na jednym, wspólnym forum, na równych zasadach. Wydaję mi się , ze większość osób myśli dokładnie tak jak ja, dlatego chciałbym aby administracja strony zorganizowała głosowanie, na drodze którego moglibysmy wybrac czy chcemy mieć jedno forum czy może opowiadamy się za sztucznym podziałem, z jakim mamy do czynienia w tej chwili. Oczywiście użytkownicy starego forum byliby wyłączeni z głosowania, wszak nie można być sędzią we własnej sprawie. Myślę, ze takie postawienie sprawy byłoby sprawiedliwe.

Pozdrawiam

Dosc_głupot
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka