Dodaj do ulubionych

gra DRIVER

22.01.06, 19:46
Witam!
Kupilem ostatnio laptopa ASUS A3H Inter Celeron M 1.6MhZ, 512 MB pamieci,
karta grafiki Intel Media Graphics Accelerator 900 UMA.
Kolega mi mówił, że gra DRIVER1 (jedyna którą lubię) powinna spokojnie pójść
na takim kompie i było wszystko OK dopóki nie rozpocząłem gry- komputer
reaguje na naciskane klawisze ze zdecydowanym opóźnieniem, co oczywiście robi
grę bezsensowną.
Do końca się na tym nie znam, ale coś potrzebuję zmienić, aby gra chodziła
ładnie?? Może przpisać karcie grafiki więcej pamięci (która zresztą
przydzielana jest z RAMU512?)
Proszę o radę.
Obserwuj wątek
    • maly_jelen Re: gra DRIVER 22.01.06, 21:04
      Ten twok kolega chyba nie jest znawca informatyki. Na takim komputerze nie
      zmiesci sie nawet crock 2.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka