Dodaj do ulubionych

8 funkcji, które Opera miała pierwsza

IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.09, 10:51
i dlatego opera jest the best:D gesty są naprawde przydatne:]
Obserwuj wątek
    • Gość: w00t Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: 195.69.82.* 12.06.09, 14:06
      No i fajnie, ze ktos w koncu o tym napisal, bo firefoksowi sekciarze wszystko przypisuja swojej boskiej przegladarce.
    • soliera Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza 12.06.09, 16:25
      Używam Opery od wersji 6.03 i do dzisiaj jest to moja podstawowa przeglądarka.
      Doceniam jej zalety, konfigurowalność i inne udogodnienia, ale widzę również wady.
      Dla mnie niepotrzebne są:
      - klient bit torent,
      klient pocztowy,
      - widżety.

Skoro te opcje są, to widocznie komuś jest to potrzebne. Moim zdaniem, Opera Software powinna wprowadzić instalację indywidualną, aby każdy użytkownik mógł zrezygnwać z opcji, których nigdy nie używa.
    • Gość: niecierpliwy Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.ssp.dialog.net.pl 12.06.09, 16:29
      Zaraz się zacznie "rude kity" już czekają
    • Gość: Tłuk Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.netis.net.pl 12.06.09, 16:29
      Opera rządzi
    • Gość: benq Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.in-addr.btopenworld.com 12.06.09, 16:32
      od kilku dobrych lat nie wyobrazam sobie zycia bez opery.
    • Gość: aaron Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 16:36
      Co do klienta poczty, to jest super, nie używam niczego innego. Pozostale funkcje tez wykorzystuje, poza klientem torrenta, ktory jednak nie jest tak dobry jak cala reszta...
    • Gość: Mason Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.sggw.waw.pl 12.06.09, 16:39
      faktycznie, klient torrenta nie jest za dobry. ale poza tym to Opera jest znakomitą przeglądarką, zamieniłem firefoxa na operę jakiś rok temu i nie żałuję, działa znakomicie
    • Gość: specuch Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.09, 16:39
      az dziw ze tego SPEED DIAL nie opatentowali pozywaliby wszystkich od safari do FF ,a moze sie myle
    • Gość: BAH Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.chello.pl 12.06.09, 16:41
      Inne mają coś zbliżonego do powiększana
    • Gość: xx Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.09, 16:44
      Super mega najlepsza, ale nisza, zawsze tylko nisza....
    • Gość: sandino Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: 80.48.2.* 12.06.09, 16:45
      Ochy i achy nad tą operą. A gdzie noscript i adblock plus? Odpowiedniki o tej funkcjonalności?

Więc ta opera mimo, że szybka - szybko się chowa przed lisem.
    • Gość: mkkrawiec Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.chello.pl 12.06.09, 16:46
      Czemu ma to dowodzić?
    • Gość: hhghg Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.adsl.alicedsl.de 12.06.09, 16:47
      opera rulez !! pozdrawiam Operowcow
    • Gość: anonymous Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 12.06.09, 16:48
      no i najważniejsza rzecz dla Opery - zgodność ze standartami :D
      czyli wszystkie strony teoretycznie pisanie wg standartów idealnie bede działały , nie trzeba stosować zadnych "specjalnych trików" dla IE , wersje stablilne , trzymanie sie zasad w przeciwieństwie do Firefoxa - co nowa wersja to inaczej strona jest obługiwana ....
    • Gość: Rafał Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.pcz.pl 12.06.09, 16:52
      sandino: Adblock? Już dawno "blokowanie zawartości" strony - moim zdaniem lepsze rozwiązanie bo blokuje dokładnie to co chcemy MY a nie kto sobie coś wymyśli w pluginie Adblock.
    • Gość: soniq Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.tktelekom.pl 12.06.09, 16:55
      Ja mam firefoxa tylko dlatego, że łatwiejszy jest do instalacji na Ubuntu64. Jak tylko dostane w łapki windows7 instaluję znowu Opere. Opera ma funkcje adblock plus wbudowana i nie trzeba ściągać wszystkich dodatków.
    • Gość: snake Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.toya.net.pl 12.06.09, 17:00
      Mniej najbardiej przekonało kiedy pracowałem nad projektem i miałem mase otwartych zakładek (ok 90). FF przy chyba 30-stu zaczął robić listę przewijaną a potem sam się zwinął odmawiając działania. W Operze wszystko bez zająknięcia.
    • Gość: Karolina Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.icpnet.pl 12.06.09, 17:00
      a tak z ciekawości, czy opcję zapisywania sesji ma jeszcze jakaś przeglądarka (nie chodzi mi o ostatnią sesję)???
      bo w sumie to się jeszcze z tym nie spotkałam nigdzie indziej, ale może czegoś nie wiem...
    • Gość: Opera "ŻONdzi" Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.4web.pl 12.06.09, 17:07
      Udział w polskim rynku: FF grubo ponad 40%, Opera ledwie 8%.
      Dziękuję za uwagę.
    • Gość: opera_od_zawsze Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.beyond.pl 12.06.09, 17:08
      sandino: nie wiem co robi noscript ale jesli chodzi od adblock to w operze robi sie to samo klikjac prawym przyciskiem na stronie i wybierając opcję "zablokuj zawartość..." Możesz tam wybrac to czego nie chcesz wyświetlac. Jest to opcja wpudowana w przeciwieństwie do ff i działa dobrze.
    • Gość: eMJay Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.opera-mini.net 12.06.09, 17:10
      Jestem prostym chamem ze wsi i uwielbiam ukulturalniać się w Operze ;-)
    • Gość: kopi Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.adsl.inetia.pl 12.06.09, 17:11
      Opera "ŻONdzi" nabazgrał:
      Udział w polskim rynku: FF grubo ponad 40%, Opera ledwie 8%.
      Dziękuję za uwagę.

A na ulicach nadal jest więcej małych fiatów niż Rolls- Royce'ów.
      Dziękuję za uwagę.
    • Gość: majsel Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: 193.33.124.* 12.06.09, 17:17
      opery używam od dobrych kilku lat.. IE tylko do aktualizacji systemu.
      dla mnie opera to kwintesensja przeglądania. zakładki, gesty i jeszcze kilka rzeczy - bez których używanie innych przeglądarek jest po prostu wkurzające.

tinyurl.com/mjkocr
    • Gość: ja Re: 8 funkcji, które Opera miała pierwsza IP: *.komster.pl 12.06.09, 17:18
      Opera rzeczywiscie jest zdecydowanie najlepsza i najbardziej funkcjonalna, ale strony z ktorych ostatnio najczesciej korzystam strasznie zle z nia wspolpracuja i chyba bede musial sie rpzerzucic na firefoxa:/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka