Dodaj do ulubionych

Plus czy Play?

IP: *.com.pl 07.04.09, 08:43
Witam. Konczy mi sie umowa z Orange i głównie przez bardzo słaby zasieg w
miejscu gdzie mieszkam, postanowilam po wielu latach zmienic operatora. Plus i
Play dzialaja tam super, wiec prosze doradzcie co wybrac! Wiekszosc znajomych
jest w sieci Orange, kilku w Plusie, wiec czy oplaca sie Play? W swojej sieci
ceny maja super, ale poza chyba az takich rewelacji nie ma. Jakie macie
doswiadczenia? Poradzicie cos? Z góry dziekuje :)
Obserwuj wątek
      • Gość: pit Re: Plus czy Play? IP: 89.108.210.* 28.04.09, 12:28
        tylko nie plus GSM tam za każdy pakiet 10zł niby Simplus 29groszy trzeba pakiet
        mam mixplus i 72grosze ze minute żeby było 59groszy to pakiet za 10 zł teraz
        czekam na przeniesienie do play bo plusa mam już 5lat i nic ciekawego niema
        telefony po 500zł abonament 65zł 120 minut w play za 45 100minut plus 50 minut
        za przeniesienie numery
        • kolodziejo Re: Plus czy Play? 28.04.09, 12:34
          Ale pier.dolisz za przeproszeniem. 29 groszy w Simplusie nie jest w pakiecie za
          10 zł, tylko działa po uruchomieniu usługi za 1,50 zł. W Mixplusie nie ma
          żadnych pakietów za 10 zł z połączeniami za 59 gr, a w usłudze abonamentowej nie
          ma wcale abonamentu za 65 zł, tylko za 55 i 75. Twoja wypowiedź przypomina
          urocze majaczenie pacjenta zakładu psychiatrycznego.
          • Gość: gość Re: Plus czy Play? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 13:28
            Jeśli chodzi o majaczenie, to raczej ty, powinieneś przywitać się z lekarzem w
            Tworkach. Dlaczego antyplayowy paranoiku nie napiszesz, że SimPlusowe 29gr jest
            tylko promocją, a nie standardową stawką? O drogim dzwonieniu w sieci i na
            stacjonarne po wbiciu się w SimPlusowe 29gr, też nie wspomnisz. Im bardziej
            wrzeszczysz, że Play jest beeeee, tym bardziej mnie to cieszy, bo nie ma nic
            bardziej komicznego jak skowyt durnia, który z urzędu jest do czegoś/kogoś
            uprzedzony.
            • kolodziejo Re: Plus czy Play? 28.04.09, 16:07
              Nie napisałem, że taryfa Simplusa jest lepsza niż Playa. Sprostowałem tylko
              kłamstwa, zapewne od działu PR Playa, o jakimś urojonym pakiecie za 10 zł. Poza
              tym, promocja Simplusa jest ważna do odwołania. Równie dobrze, jak Plus może
              zrezygnować z "taniej do wszystkich", Play może wprowadzić nową, droższą taryfę.
              Durniem możesz nazywać siebie do momentu, gdy nauczysz się czytać ze zrozumieniem.
          • Gość: pleple Re: Plus czy Play? IP: 94.254.191.* 29.04.09, 22:54
            Znajomi i bliscy z innych sieci, pozostają bliscy dzięki możliwości rozmowy za
            jedyne 40 groszy za minutę.

Aktywacja kodem: *121*11*37#
            Jednorazowa opłata za 25 minut rozmów: 10 zł Od poniedziałku do piątku, od 16.00
            do 8.00 i przez cały weekend w sieci Plus i z numerami stacjonarnymi rozmowy
            kosztują Cię dosłownie kilka groszy.Użytkownicy MixPlus, posiadający
            wcześniejsze taryfy: MixI, MixII lub MixIII na taryfę obowiązującą obecnie -
            czyli MixIV. (Sprawdź swoją taryfę krótkim kodem *147#)Koszt zmiany taryfy
            wynosi 10 zł z VAT i co ty pire,,, ty i ten twój plus a telefony po 500 zł to prawda

Aktywacja kodem: *121*11*03#
            Jednorazowa opłata za 100 minut rozmów: 5 zł
    • Gość: re jakby nie liczyć to Play (ale stawiam na kartę) IP: *.chello.pl 07.04.09, 17:52
      bo jeśli masz znajomych w innej sieci niż ta do której chcesz się przenieść, to
      najtaniej jest z Play - radzę albo prostą Fresh (29gr wszędzie plus 5gr na
      stacjonarne i w Play), albo STARĄ kartę - przy doładowaniach i aktywowaniu
      pakietów wychodzi średnio gdzieś koło 20gr (ale tu nie ma 5gr na stacjonarne i
      do Play)

no i w Play masz za darmo za 2 minuty przychodzących 1 wychodzącą - co obniża
      dodatkowo średnią cenę

o abonamentach się nie wypowiadam
    • kurtzmann PLAY jest nieetyczny 08.04.09, 01:47

Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć...
      Popatrz na nieetyczne reklamy PLAYa. Poczytaj posty pokrzywdzonych klientów
      "przykryte" megakampanią marketingowa polegającą na założeniu przez PLAY
      sztucznych forów, gdzie pseudo uczestnicy wyśpiewuja hymny pochwalne na cześć
      PLAYa a krytyka jest niewykonalna.
      Informacja PLAY jest nierzetelna, a ufanie manipulacjom nierozsądne.

Nie dla PLAY
    • patchadams PLAY przeciwko Polakom 08.04.09, 02:18

Wielu ludzi na forach nienależących do PLAY skarży się, że ich PLAY oszukał,
      wprowadził w błąd, naciągnął itp.
      W necie pełno jest wazeliniarskich postów pisanych ewidentnie na zamówienie
      PLAY. Cuchną fałszem na kilometr.

Kontakt z tą firmą, gdy czegoś potrzebujesz jest przykry. Im chodzi tylko o forsę.

Standardy etyczne - dno
      Ja bym nie ryzykował.
      Pozdrawiam
            • Gość: sancred Re: PLAY przeciwko Polakom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.04.09, 02:56
              Gość portalu: :) napisał(a):

> yavorius napisał:
              >
              > > Oj da, da... Ja mam w Erze za 30 zł 120 minut...
              >
              > nie każdy ma znajomych pracujących w Erze...

w sumie to żadna łaska, bo w Play Fresh przy doładowaniu za 30zł masz 103 minuty
              do wszystkich sieci, 3000 darmowych smsów do wszystkich sieci/30dni na
              wykorzystanie, za każde 2 minuty odebranych, minuta gratis do wszystkich sieci.
              • mariejo Re: PLAY przeciwko Polakom 09.04.09, 21:11
                Od ponad roku mam play na karte ze stara taryfa i od dwna abonament
                w plus i mimo wszystko plus ma lepszy zasieg i nie plata tylu
                figli. Czasem nie moge dzwonic z play lub przerywa mi polaczenia.
                  • Gość: ss Re: ale co ty za bzdury wypisujesz? IP: 88.220.106.* 10.04.09, 14:17
                    ja też używam plusa i play i czesto gdy są godziny szczytu, z plusa mozna sie
                    dodzwonić a z playa nie, co wskazuje ze raczej telefony plusa mają pierwszeństwo
                    w dostępie do nadajników. poza tym dni w miesiącu gdy w playu mam pełną
                    funkcjonalność na 3g można policzyć na palcach jednej ręki. najczęściej nie
                    działają mms, rzadziej internet, co parę dni jest problem z połączeniami... więc
                    korzystam z roamingu 2g w plusie i co? i płacę za operatora multimedialnego a
                    mam wielkie gowno...
                    tak wiec play to NIEDOLEZNA SIEC DLA DZIECI, UBOGICH I KRZYKACZY, co zresztą
                    widać na tym i innych forach i nigdy nie dam się więcej w coś takiego nabić.
                    wcześniej miałem plusa i erę i z jakością nie było żadnych problemów. zawsze
                    mogłem wysłać mms, skorzystać z Internetu, teraz to luksus albo przełączenie się
                    na zasięg plusa.
                    play to najgorsza możliwa sieć.
                    • Gość: TYLKO PLAY Re: ale co ty za bzdury wypisujesz? IP: *.rene.com.pl 12.04.09, 00:46
                      Tylko Play
                      5 groszy na stacjonarne i do play
                      29 groszy do wszystkich
                      POLECAM
                      RESZTA TO W. GÓWNO I WIELKI SYF

za 15 zeta 300 minut do play i stacjonarnych miesięcznie
                      PO PROSTU SUPER
                      Za przyjmowanie 2 minut połączeń 1 minuta gratis do wszystkich sieci
                      za każde doładowanie 50 zł EXTRA 5000 SMS do wszystkich SIECI GRATIS
                      ważnych 50 dni
                      Konto ważne 365dni od doładowania
                      • Gość: Andrzej Re: ale co ty za bzdury wypisujesz? IP: *.adsl.inetia.pl 31.08.09, 09:21
                        Z reklamy wyczytałeś he,he,he :)
                        W praktyce wygląda to tak - wykupujesz i masz aktywne do czasu kiedy Play nie
                        zechce Ci zmienić taryfy np. na abonament. Wtedy zmieniają ( nie informując Cię
                        o tym ) Pozostałe środki ,, konfiskują " i po kilkudziesięciu interwencjach
                        godzą się łaskawie na ,,rekompensatę" w bardzo korzystnej wysokości 1 zł = 1 min
                        Play to złodzieje nie ,,konkfiskatorzy" !!!!!
                    • zuzur Sposób na zasięg w Play. 14.05.09, 08:12
                      Miałem te same problemy. Można je prosto rozwiązać.

Po pierwsze 3G. Nie jest na ogół potrzebne. Przełączcie 3G na GSM, a
                      poprawią się 2 rzeczy:
                      - bateria dłużej będzie trzymała, u mnie o ok. 50%, to sporo,
                      - starsze nadajniki nie będą powodowały zrywania połączeń przy
                      przełączaniu.

Po drugie zmieńcie ustawienie w telefonie odnośnie sieci, z
                      Automatycznej na Ręczną. Ustawcie na Plus GSM. Zapomnicie o zrywaniu
                      połączeń, podobnie jak ja zapomniałem. O tym dowiedziałem się od
                      konsultanta w Play :-)
      • Gość: TYLKO PLAY Re: PLAY przeciwko Polakom IP: *.rene.com.pl 12.04.09, 00:38
        Tylko Play
        5 groszy na stacjonarne i do play
        29 groszy do wszystkich
        POLECAM
        RESZTA TO W. GÓWNO I WIELKI SYF

za 15 zeta 300 minut do play i stacjonarnych miesięcznie
        PO PROSTU SUPER
        Za przyjmowanie 2 minut połączeń 1 minuta gratis do wszystkich sieci
        za każde doładowanie 50 zł EXTRA 5000 SMS do wszystkich SIECI GRATIS
        ważnych 50 dni

• Gość: Martyna Re: Plus czy Play? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.04.09, 10:10
        Witam, jestem konsultantem PLAY. Pracuje w salonie od 8 miesiecy.
        sama prawde mowiac mam telefon w orange na karte ( tylko dlatego ze
        znajomi z orange nie chca mi piasac smsow na play bo nie maja po
        groszu a nie daja sie namowic na fresha) i abonament w play mam.
        65zl miesieznie na wykorzystanie z czego place 50zl przez caly okres
        trwania umowy no i mam 39gr za minute do wszytkich, ale przyznam,
        czasem rozomy rozlacza kiedy telefon przelogowywuje sie do innego
        nadajnika nie w kazdym miescie jest 3g ale prawde mowiac chyba nie
        wielu z nas jest onpotrzebny wiec nie wiem o co ta afera. w razie
        pytan piszcie na gg 2103648
        • dociekliwy2005 Tak na spokojnie 02.05.09, 11:36
          Ja wypowiedziałem sie tutaj:
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=75&w=94530193
          No to kawa na ławę.
          Mam 2 telefony na firmę w Plusie - pierwszy od lipca 2001, drugi od kwietnia
          2003. Wscześniej miałem prepaid w Plusie. Tak wiec jestem a właściwie byłem
          wiernym klientem Plusa.
          1. Plus jest nielojalny dla starych klientów.
          Przykład I.
          Kilka lat temu, zna drugim mim telefonie ślubna jadąc w pociągu w ciasnej
          torebce nie zablokowała klawiatury i poszło z jej (de facto z mojego) nr tel
          ponad setka połączeń nielogicznych zupełnie. Reklamacja nie poskutkowała - Plus
          olał moje tłumaczenia i zapłaciłem frycowe.
          2. Plus jest nieelastyczny.
          Przykład II.
          Na jesieni zeszłego roku skradziono mi telefon w tłoku na jakieś imprezie.
          Poszedłem do salonu Plusa i poprosiłem o nowy jakikolwiek telefon i
          zaproponowałem przedłuzenie umowy która kończy mi sie za 4 mies na 36 miesięcy
          nawet. Łepki mnie wyśmiali, ukarali 70 zł za nową simkartę i tyle.
          Nowy fonik kupiłem z Allegro.
          3. Plus nie myśli naprzód - nie ma strategii utrzymania stałych klientów (marzy
          mi sie coś na kształt - jesteś 10 lat u nas to masz takie i takie prawa itd -
          jakiś pakiet rodzinny itd)
          Przykłąd III.
          Wtedy (po zakupie z Allegro nowego fonika bo w Plusie mnie wyśmiali) dojrzała we
          mnie pierwsza poważna chęć rozwodu z Plusem.
          No i w marcu zetknąłem się z medialną kampanią Playa, 24 kwietnia kończyła mi
          się umowa z Plusem na ten skradziony uratowany numer z Plusa.
          Złożyłem chęc porzejscia do Playa, w marcu br podpisałem pełnomocnictwo w
          przedstawicielstwie Playa.
          No i zaczęły się telefony od Plusa SMSy (przyznajemy ci 1000 minut do
          wszystkich, w Playu minuty nie przechodzą na drugi m-c ,- to akurat prawda /ale
          mnie wystarcza Firmowa 50/ itd). Nie muszę dodawać jak ja ich wtedy
          potraktowałem, tych z pewnoscią innych łepków i łepkówny ale z tej samej firmy.
          Okolicznosci rozstania sie z Plusem (złośliwe wyłączenie mi nr 4 godz przed
          terminem) opisałem w wątku przekazanym na wstępie.
          Teraz mam umowe z ofery promocyjnej "Przejdź do Paly 2 dla oferty Nowy Play dla
          Firm" . To jest propozycja nokautująca wszelką konkurencję bo:
          a/ Mam przez 6 mies za 3,05 zł/mies za 170 minut do wszystkich + 2000 min na
          Play i stacjonarne. Po 6 mies a do końca 24 mies kontraktu płacę 61 zł/mies.
          b/ Dostałem od Plusa za 1 zł fonik Samsung F480, który sprzedałem na Allegro za
          601,99 zł (można sprawdzić)
          To tyle.
          jak ktoś z Plusa na tym wątku zacznie mnie opluwać że jestem pracownikiem Play
          to chętnie udowodnie do sprawdzenia na necie fakty które tu opisałem.
          Aha.
          Na początku 2010 zamierzam przenieść do Playa drugi tel firmowy mój z Plusa. I
          znowu wziać premię z nowym fonikiem i powiększyc minuty (bo ślubna nie chce
          zmiany telefonu)
          Pozdrawiam wszystkich abonentów Ery, Plusa czy Orange których długoletnią
          lojalnosć olewają w/w firmy.
          • Gość: majk Re: Tak na spokojnie IP: *.chello.pl 04.05.09, 20:53
            Lata miałem Plusa, jedyna dobra rzecz w plusie to darmowe konto pocztowe z
            powiadomieniem na sms, dostępem IMAP, etc. Mało osób o tym wie a działa naprawdę
            miodnie. Poza tym Plus nic nie ma do zaoferowania. Kiedy już do tego doszedłem
            to przeszedłem do Play :) pozdrawiam abonentów Play.
          • kolodziejo Re: Tak na spokojnie 04.05.09, 23:55
            dociekliwy2005 napisała:

> Teraz mam umowe z ofery promocyjnej "Przejdź do Paly 2

Chwytliwa nazwa promocji "przejdź do pały" ;).

Aha, opisane przez Ciebie praktyki stosują wszyscy operatorzy. Chyba że mają do
            czynienia z naprawdę wyjątkowym klientem. Pozdro
            • mariejo Re: Tak na spokojnie 06.05.09, 22:28
              Mam play na karte i na abonament sie nigdy nie zdecyduje bo coraz u
              nich gorzej. Najgorsze ze w godzinach szczytu nie mozna sie nigdzie
              dodzwonic, rozlacza mnie i to bez wzgledu na aparat, z ktorego
              korzystam. Zglaszalam to w punkcie play odeslali mnie na infolinie.
              Co do wymiany aparatu uwazam ze lepiej kupic na wolnym rynku a z
              operatorem negocjowac bonusy i to lepiej przez telefon niz w
              salonie.
              • Gość: pol Re: Tak na spokojnie IP: 188.33.29.* 14.05.09, 13:27
                ja mam w plusie i mam to samo jak ty w play a co do plusa jest abonamentem około
                6 lat i kiedyś może była to najlepsza ciec ale teraz to druga TP dziadostwo
                wszystko drogie telefony jak w sklepie nokia n95 w ab za 55zł kosztuje 900zł
                jedyna teraz siec to play bo plus to masakra a ci co pracują w salonach niech
                nie pier ze plus cz era orag to to taka rewelacja bo byłem wszędzie i to samo c
                w plusie teraz to tylko play albo CB Radio
          • Gość: Joanna Re: Tak na spokojnie IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.09, 13:01
            Zgadzam się z panem 100%, mam niezły bigos z plusem od czerwca br. roku jestem w plusie na abonament wcześniej od ok. pięciu lat na kartę w październiku br. roku telefon przez 3 dni łączył się bez przerwy dzień i noc z internetem czego nie zauważyłam bo byłam na wykładach, 3-iego dnia telefonowała konsultantka z plusa z informacją o rachunku i łączeniu z internetem, poprosiłam o zablokowanie całkowicie połączeń no i zablokowali 10 godzin później przez co rachunek wzrósł o kolejną kwotę, telefon po złożeniu reklamacji zostawiłam do ekspertyzy, w informacji z serwisu otrzymałam po odbiorze telefonu opis :"Aktualizacja oprogramowania, wymiana taśmy LCD". Wczoraj dostałam odpowiedź na reklamacje od Plusa, że nie widzą ze swej strony żadnego błędu ale podchodząc do klienta indywidualnie anulują mi 50% z kwoty ponad 1300 zł jeśli połowę zapłacę w ciągu 21 dni, dziś jadę do rzecznika praw konsumenta ze wszystkimi dokumentami. Zobaczę co dalej...
            NIE POLECAM PLUSA MAJĄ GDZIEŚ...KLIENTÓW A TYCH STAŁYCH TO JESZCZE GŁĘBIEJ
            Pozdrawiam Joanna
    • needmoney Olej dupną trojkę i idź do play ... 14.05.09, 13:23
      Ja przeniosłem już jeden numer do play fresh i jestem zadowolony niskie koszty i
      wszystko działa ok. z innym garuje na cyrografie w erze do wakacji. To co
      wyprawiają sieci z dupnej trojki to się w pale nie mieści a era ze swoim
      taktakiem to już dno i metr mułu ...
      W play mam niskie ceny i stawkę 5 gr na stacjonarne i do sieci i jak dla mnie to
      jest optymalne.
      Abonament się nie opłaca chyba że jakiś biznesowy bo w tanich to słabe telefony
      za słone pieniądze które trzeba wybulić w czasie trwania umowy lepiej kupić
      sobie telefon za gotówkę i być wolnym .. Żałośni są "spontaniczni" szczekacze
      obrońcy drogich sieci tworzący bajki jak to w play jest źle - żenada ...
    • Gość: takajedna Re: Plus czy Play? IP: *.cemoosnet.3s.pl 03.07.09, 10:05
      Miałam abonamenty na 2 telefony w Orange (kupione za czasów Idei,
      telefony były na mamę). jakoś nie czułam, że dbają o klienta. Dwa
      lata temu przeniosłam się do PLAY, przy abonamiencie 50 zł w orange,
      a abonamencie 30 zł w play, mam więcej minut i smsów do
      wykorzystania. teraz zamierzam przedłużyć umowę. osobiscie nie
      miałam żadnych problemów ani z zasiegiem ani telefonem. Jak
      przekroczyłam termin płatności w Orange to płaciłam jakos 15 moze
      wiecej, w play nic takiego nie ma miejsca. Jako studentka nie zawsze
      mogłam wyrobić sie z płatnościa na czas:P
    • needmoney Czemu Play wzbudza tyle emocji ? 01.09.09, 12:34
      Pewnie przez to iż "zepsuł" rynek dopnej trojce tak ładnie strzygli barany o tu
      się wcina play...
      Mam fresha i żadnych kłopotów z zasięgiem nie zauważyłem fakt rzadko bywam w
      wielkich miastach, miałem też zamiar przenieść numer z ery na abonament ale
      wybiorę jednak kartę i telefon sam sobie kupię.
    • Gość: autorrr Re: Plus czy Play? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.09, 12:47
      w ogóle się człowieku nie zastanawiaj, oczywiście, że tylko PLUS! play
      to niezła ściema, dobra reklama i wyszczekani sprzedawcy, ale nic za
      tym nie idzie, zasięg do bani, wystarczy wyjechać z centrum miasta,
      żeby gadać jak głuchy ze ślepym o kolorach, bo słyszysz co drugie
      słowo. ja czekam tylko dnia jak skończy mi się umowa i wracam do plusa.
        • Gość: autorrr Re: Plus czy Play? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.09.09, 13:24
          nie wiem kto tam z czyich nadajników korzysta, wiem jedno jak miałem
          telefon w plusie to nigdy nie zdarzały mi się problemy z zasięgiem, a
          teraz w play zdarza się to notorycznie. nie mówiąc o wiecznym problemie
          spóźniejących się faktur. za nim otrzymam w ogóle fakturę to już
          dzwonią, że spóźniłem się z płatnością, ciągle coś im szwankuje.
          • Gość: carlos Re: Plus czy Play? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.09, 10:08
            coś w tym jest że dużo ludzi narzeka na ten zasięg. Ja zastanawiałem sie nad
            wyborem netu w play bo stawki faktycznie mają dobre ale jak się naczytałem o tym
            że zasięgowo marnie to zrezygnowałem. Mam Buisness Everywhere i wydaje mi się że
            podjąłem słuszną decyzję. Może i drożej ale dzięki cdma nie martwię się że nie
            mam zasięgu pod warszawą
          • Gość: tin Re: Plus czy Play? IP: *.adsl.inetia.pl 19.09.09, 18:08
            Ja czekam do zakonzcenia waznosci konta, potem chce przejsc do playa. Czytam
            komenty i juz sama nie wiem, czy dobrze zrobie. Telefon na karte tylko i
            wylacznie mnie interesuje. Czy faktycznie zrywa rozmowy w playu? Rodzina i ja
            mam w Plusie, tez sa problemy, nie piszcie ze działa ten plus super.
    • 0tolerance Re: Plus czy Play? PLAY! 08.12.09, 10:29
      Radziłbym zainteresować się ofertą PLAY. W przyszłym roku kończy mi się umowa z
      Orange i też zmienię telefon na PLAY. Orange to dno i kanał. Zlikwidowali punkty
      Profit, więc mogą mnie pocałować w durszlak, już nic mnie u nich nie trzyma.
      Oczywiście zapytam jakie telefony proponuja mi za złotówkę, porównam z ofertą
      PLAY i dosadnie ogłoszę przy innych klientach, do jakiej sieci przechodzę :)
    • Gość: gość Re: Plus czy Play? Znalazłem rozwiązanie IP: *.blutmagie.de 14.12.09, 21:51
      Ja też miałem problem bo play ma lepsze ceny, z drugiej strony plus ma lepszy
      zasięg, w końcu działają już od lat :) Pieniądze wygrały i kupiłem telefon w
      playu i zacząłem szukać w necie sposobu na lepszy zasięg i jakośc rozmów ( bo to
      też czasem w play kuleje ) i znalazłem stronę playzasiegwszedzie.prv.pl/
      Polecam:) Co prawda nie ma tam wszystkich telefonów ale najpopularniejsze na
      rynku jak najbardziej
    • Gość: Kris Re: Plus czy Play? IP: *.xdsl.centertel.pl 23.12.09, 14:11
      z tym zasięgiem to bez przesady, każdemu mogą się zdarzyć lepsze bądź gorsze
      chwile. Ja bym się skupił na ofertach co może się najbardziej kalkulować a
      jeżeli jest najwięcej znajomych w orange to może kartę jakąś wypróbuj albo zmień
      tel, bo to też sprawia czasem że jest gorszy zasięg. A jak zostaniesz w
      pomarańczy to zawsze możesz liczyć na jakieś promocje obniżające koszty, jak
      teraz ta świąteczna z minutami z doładowań
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka