18.06.06, 15:53
www.anodeetcathode.net/jeux/expresso/index.swf......Nowa gierka,
podobna do "The Office", "The House", "The Museum", "The Casino"...
Obserwuj wątek
    • pancia110 Re: Expresso 18.06.06, 15:54
      www.anodeetcathode.net/jeux/expresso/index.swf poprawilam
      • 1oo Re: Expresso 18.06.06, 18:13
        Weszłam do labiryntu. Nic tam nie mogę zrobić, ani wyjść. Jak się wydostać?
        • mmmonika Re: Expresso 18.06.06, 19:21
          Po labiryncie poruszasz się strzałkami i zachodzisz do różnych pokoi, szkoda
          tylko że to po francuskusad
          • 1oo Re: Expresso 18.06.06, 19:41
            Zaczęłam grę jeszcze raz i stoję przed drzwiami do labiryntu.
            Poprzednio latarka nie działała więc wyjęłam baterię, włożyłam ją do lampki na
            głowie psa i mogłam wejść do labiryntu. Żadnych strzałek oprócz tej prowadzącej
            nie widziałam. Był tam jeszcze mały kwadracik po lewej stronie, ale na nic mi
            się zdał. Mogłam sobie tylko pooglądać wszystko i tyle. Jak weszliście do
            labiryntu, może ja coś źle zrobiłam np. z latarką?
            • mmmonika Re: Expresso 18.06.06, 19:54
              Wszystko oksmile Tylko ten mały kwadracik to Ty, a poruszasz sie strzałkami na
              klawiaturze
              • 1oo Re: Expresso 18.06.06, 20:02
                Ale się uśmiałam! Wszystkie gry, w które grałam działały na myszkę i już o tych
                strzałkach właściwie zapomniałamsmile
                Dzięki, idę dalej.
                • 1oo Re: Expresso 19.06.06, 22:25
                  Czy ktoś to przeszedł?
                  Użyłam łomu na cmentarzu, ale wrócił do inwentarza i próbowałam nim otworzyć
                  któreś z zamkniętych drzwi, ale nic z tego.
                  Po raz kolejny zaczęłam grę i wlazłam do labiryntu, coś tam pozbierałam, ale
                  nie wiem czego chce ten fruwający duszek. No, i nie mogę stamtąd wyjść.
                  Czy ważna jest kolejność czynności w tej grze?
                  Kurczę, francuski fajny język, ale ja tylko żetem znamsmile)
                  • aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 00:15
                    Przeszłam laibrynt. Mam kolbę z pomarańczowym płynem i fiolkę z pomarańczowym
                    płynem, łom, łopatę, drabinę, kompas. W dolnym inwentarzu mam 13 kostek,
                    czewrone kółko i kawałki metalowych cześci.
                    Nie moge ruszyc na cmentarzu. Odniosłam jedną z rzeźb do muzeum (beżowy
                    słupek). Nie mogę wejśc do prawych drzwi na górze w domu. I nie weim co zrobic
                    na tarasie...

                    Ehh i nie da się zapisać...szkoda sad
                    • 1oo Re: Expresso 20.06.06, 00:38
                      aammsstt, napisz mi, czego chce ten lewitujący w labiryncie gościu w czerwonych
                      butach i czarnych okularach. I w ogóle jak się stamtąd wydostać?
                      • 1oo Re: Expresso 20.06.06, 01:18
                        Z pomocą translatora już wiem, co ten gościu w labiryncie do mnie gadał i już
                        nawet wyszłam.
                        • aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 11:47
                          ufff...no to widze ze nie tylko mnie wciagnęło. Siadam dzis od początku. Zaraz
                          zaczną sie schody. A co z tym autem???
                          • 1oo Re: Expresso 20.06.06, 11:56
                            Z auta wyjmujesz dwie rzeczy. Nie zapomnij o kostce przy nim.
                            • aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 12:27
                              taaaa.... Teraz się się głowię z czym innym - co zrobić z czapką pilota i jak
                              dac trupkowi na cmentarzu fiolki. jakiś pomysł?
                              --
                              MATYŚKI STRONKA
                              • aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 12:39
                                ok załatwiłam sprawy w muzeum, teraz pozostajwe kwestia fiolek - mam 4 a ponoć
                                powinno być 5. a tupek jak ich nie chciał tak nadal nie che. Ama winwentarzu
                                drabinę i śrubokręt poza fiolkami.
                                • 1oo Re: Expresso 20.06.06, 15:03
                                  A używałaś już śrubokrętu? Mnie zniknął po odkręceniu plakatu, nie pamiętam w
                                  którym to było pomieszczeniu. Jak sobie przypomnę, to napiszę.
                                  • 1oo Re: Expresso 20.06.06, 15:26
                                    Już wiem, w domku z teleskopem czy czyś takim. Tam chyba też dostaniesz
                                    urządzenie do pływania pod wodą, przy samochodzie.
                                    • aammsstt Re: Expresso 20.06.06, 21:52
                                      już pływałam rybką, śrubokrętu też używałam już, tak napraw to nie weim tylko
                                      jak załozyć manekinowi w muzeum czapkę pilota. I tyle...
                                      • 1oo Re: Expresso 20.06.06, 22:55
                                        Mnie się też nie udawało. Założyłam kombinezon, zegarek, szelki, a pilotki ani
                                        rusz. Spróbuj kliknąć w pasek, na którym są mniejsze czarne plamy i poczekaj
                                        chwilę-powinna się pokazać mniejsza pilotka, którą założysz manekinowi. Ta duża
                                        zostaje na swoim miejscu.
                        • kurcze Re: Expresso 21.06.06, 12:11
                          Hej!
                          Napisz czego chce ten gosc w labiryncie pleeeeeaseeee smile
                          Wyszlam z labiryntu ale nie wiem czy czegos nie przeoczylam.
                          • 1oo Re: Expresso 21.06.06, 15:15
                            Niczego nie przeoczyłaś. Ten gościu gada, że trzeba przesunąć wajhę w następnym
                            pokoju.
                            • kurcze Re: Expresso 21.06.06, 18:19
                              ufffff
                              dzieki!
                              a z innej beczki: mam blekitna, pomaranczowa i fioletowa fiolke.
                              skad wziac reszte? ( i chyba brakuje mi obrazu w muzeum ( drugiz lewej )
                              • 1oo Re: Expresso 21.06.06, 19:10
                                Od węża dostałaś zieloną kolbę, którą wrzucasz do jeziorka. Znajdziesz się w
                                wodzie, dajesz rybce szare urządzenie-napęd i płyniesz do końca czyli do
                                czerwonej kolby. Przyda Ci się razem z łomem do drzwi przy kinie-tam jest część
                                obrazu. No, i ubierz manekina w muzeum.
                                • kurcze Re: Expresso 21.06.06, 19:39
                                  No to super.
                                  A co to jest ten "rozpylacz" z cmentarza? ( oprocz niego mam tylko drabine ktora
                                  po uzyciu dala sie jeszcze raz wziac.
                                  • 1oo Re: Expresso 21.06.06, 19:42
                                    Drabina chyba się już nie przyda. Rozpylaczem malujesz pustą planszę obok
                                    manekina w muzeum.
                                    • kurcze Re: Expresso 21.06.06, 19:56
                                      Dzieki. smile
                                      • 1oo Re: Expresso 21.06.06, 19:57
                                        Nie ma za cosmile
                                        A dostałaś kasetę od duszka z cmentarza?
                                    • kalkos Re: Expresso 21.06.06, 19:59
                                      a gdzie jest labiryntsmile? domki, muzeum, cmentarz, kino; wszedzie bylem ale
                                      labiryntu nie znalazlem...
                                      • 1oo Re: Expresso 21.06.06, 20:02
                                        Labirynt jest w zamku na wzgórzu, nad centrum kultury.
                                        • kalkos Re: Expresso 21.06.06, 20:28
                                          asmile
                                          • aammsstt Re: Expresso 22.06.06, 19:47
                                            Przerwałam grę i teraz nie weim gdzie jest zegarek i szelki...eh skleroza. No
                                            jakoś nie umiem.A tej pilotki to już wcale...chyba że ważna jest kolejność ale
                                            ostatnio jakoś mi się udało...
                                            • 1oo Re: Expresso 22.06.06, 20:30
                                              Zegarek w nagrobku, szelki na dachu zamku, pilotka w domku nad jeziorkiem.
                                              Kolejność jest ważna, ale jaka ta kolejność jest, nie wiem.
                                              • aammsstt Re: Expresso 22.06.06, 22:07
                                                Ok skończyłam - znalzałam w koncu okulaty - mysiałam poproawić gamme na karcie
                                                graficznej - dlatego jakoś nie mogłam znaleźć. Szkoda, ze tylkow wersji
                                                francuskiej - tak jak to bywa przy japońsklich - mogliby tez zrobić wersje
                                                angielską.
                                                • mmmmarta Re: Expresso 25.06.06, 12:28
                                                  Skąd wziąć śrubokręt i resztę fiolek? Mam zaledwie dwie (zieloną i
                                                  pomarańczową, które wypadły z tego pudła z muzeum i z obrazu z muzeum).
                                                  Odstawiłam też części metalowe ale z nich nie wypadła żadna fiolka. Nie mam w
                                                  co ubrać manekinu i nie wiem gdzie użyć łopaty. Był ktoś na dole w muzeum? Po
                                                  lewej stronie się wchodzi do jakiegoś tuneu do którego nie mogę wejść i stoją
                                                  tam jacyś ludzie uncertain Echhh się nachodziłam. Pozdrawiam cieplutko
                                                  • 1oo Re: Expresso 25.06.06, 12:39
                                                    Do tych metalowych części dołóż czerwone kółko.
                                                    Ludziom w podziemiach daj kompas-dostaniesz coś w zamian.
                                                  • jola_nda Re: Expresso 25.06.06, 12:58
                                                    No, tak, szybciej wysłałas podpowiedźsmile A co z szelkami? Bo zaraz uduszę moja myszkę...
                                                  • jola_nda Re: Expresso 25.06.06, 12:52
                                                    O, dzięki mmmmarta, natchnął mnie Twój post. Ci ludzie w podziemiu stoją bo nie znają kierunku. A fiolka nie wypadła bo czegoś brakuje, zobacz jak powinno wygladać to "dzieło".
                                                    Ja za to mam inny problem, nie mogę znależć szelek, choć już nawet przeczytałam, gdzie maja być, chyba czegoś nie zrobiłam....
                                                  • mmmmarta Re: Expresso 25.06.06, 12:57
                                                    Ok. mam tylko kasete VHS, którą obejrzałam i co? Fiolki już dałam, manekina
                                                    ubrałam, mam efekt końcowy czyli kasetę, obejrzaną w muzeum (drugi raz nie
                                                    mogę uncertain) no i co dalej? uncertain
    • jola_nda Re: Expresso 25.06.06, 14:22
      Nareszcie. Zanotowałam w zeszycie wniosek i dostałam drinka, zagadka rozwiązana. Teraz czekam na nowa gierkę Anode & Cathode "8 days", dostałam trailer
      www.anodeetcathode.net/games/8days/trailer
      A tymczasem do zobaczenia w "Black Room" i "Big House"
      • mmmmarta Re: Expresso 25.06.06, 14:27
        Jakiego drinka, jaki wniosek? Jak to skończyć? Jestem już tak blisko no sad
        • mmmmarta Re: Expresso 25.06.06, 14:36
          Ufffff skończyłam big_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka