Dodaj do ulubionych

Wing Commander 4 i Win XP

30.07.06, 15:01
Czy WC4 działa pod WinXP z SP2? Chciałem zainstalować commandera ale już na
początku pojawia się problem... nie działa myszka uncertain Czy wie ktoś co z tym
można zrobić?
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka