mk_7778 30.07.06, 15:01 Czy WC4 działa pod WinXP z SP2? Chciałem zainstalować commandera ale już na początku pojawia się problem... nie działa myszka Czy wie ktoś co z tym można zrobić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj