Pierwsze wrażenia: Afro Samurai

06.02.09, 14:50
czy w tej grze są jakiś QYE albo inne rodzaje eksterminacji wrogów jak np. strzelanie z bazooki w Heavenly Sword. Chodzi mi o to czy jest tam coś ponad Ty i 5 wrogów na ekranie?
    • qbar Re: Pierwsze wrażenia: Afro Samurai 06.02.09, 18:01
      QYE nie ma ale jest kilka rodzajow przeciwnikow ktorych zabija sie hmm innymi metodami: jedni blokuja wiec trzeba uzywac ciezkich kombosow, na drugich trzeba wskoczyc i odciac glowe itd..
    • seruch Re: Pierwsze wrażenia: Afro Samurai 06.02.09, 18:37
      Jak podaje IMdB RZA byl kompozytorem muzy... Chociazby dlatego musze to miec big_grin
    • rockboy84 Re: Pierwsze wrażenia: Afro Samurai 06.02.09, 19:29
      Za anime nie przepadam, ale kilka perełek w tym gatunku mam i ja. Afro Samurai jest jedną z nich, w sumie w dużej mierze chyba przez udział Samuela Jacksona. W gre też chyba wypadałoby zagrać, tylko właśnie martwi mnie ta opinia o kamerze. Jak poprawia ten element to na pewno kupię.
    • crinos_pl Re: Pierwsze wrażenia: Afro Samurai 06.02.09, 21:29
      Co to jest QYE? Sorry, ale nie jestem już nastolatkiem i nie nadążam za sporą częścią "wypasionych" neologizmów... tongue_out
    • qbar Re: Pierwsze wrażenia: Afro Samurai 06.02.09, 21:42
      Nie QYE tylko QTE czyli "Quick Time Events" smile
    • crinos_pl Re: Pierwsze wrażenia: Afro Samurai 06.02.09, 22:00
      Aaa, to zmienia postać rzeczy smile Aczkolwiek udało mi się wygooglować jakieś "QYE", tylko tak mi dziwnie nie pasowało do kontekstu grania ;>
    • zooltar Re: Pierwsze wrażenia: Afro Samurai 08.02.09, 17:27
      qbar - czy cial ciecie jest na tyle fajne, ze mozna przymknac oko na kamere i mala roznorodnosc rozgrywki?
    • qbar Re: Pierwsze wrażenia: Afro Samurai 13.02.09, 04:44
      @zooltar: Ciecie cial jest fajne, ale szybko sie nudzi no i kamera ktora nie pozwala pokonac boss'ow. Sam utjnalem i nie jestem wstanie ruszyc dalej gry
Pełna wersja