kessarath 23.03.09, 11:48 Ja gram w MC:LA właśnie ze względu na "wiejski tuning, odpustowe światełka i pseudofabułkę". Każdy ma swoje potrzeby i ja nie dam SHIFTowi szansy. ..są gusta i gusteczka, jednemu podoba się matka drugiemu córeczka ... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
juggernaut87 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 12:30 Need for Speed - Shit będzie równie słaby co poprzednicy :\ Odpowiedz Link Zgłoś
rockboy84 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 12:31 Bardzo, ale to bardzo przypomina mi PGR-a 4 Odpowiedz Link Zgłoś
mmomo Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 12:39 Wygląda ok. Od jakiegoś czasu widać wyraźną poprawę tym co robi EA. Odpowiedz Link Zgłoś
cthulhu666 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 14:09 juggernaut87->Zacznij myśleć, a nie podążaj za tłumem. Tej gry nie robi Black Box, tylko ludzie od porządnych symulatorów. Odpowiedz Link Zgłoś
dead-space Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 14:39 kessarath - od racerow wymagasz fabuly? Lol ps . This video is private. Odpowiedz Link Zgłoś
quarantino Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 14:41 Pięknie, film wideo już jest nie dostępny i nie można go obejrzeć ... gz panowie. Odpowiedz Link Zgłoś
rockboy84 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 16:55 www.youtube.com/watch?v=nuq9HZw_T2g Odpowiedz Link Zgłoś
kamsonowicz Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 17:08 Dlaczego "wiejski" tuning? Shift zapowiada się całkiem nieźle. Odpowiedz Link Zgłoś
prochaos Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 17:44 www.gametrailers.com/player/47022.html?type= Video dostępne na GT w HD. Jak dla mnie EA w końcu na poważnie wzięła się do roboty. Gra wygląda genialnie. Odpowiedz Link Zgłoś
morosn Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 21:32 @prochaos, ale to EA się nie wzięło do roboty (praktycznie), tylko zewnętrzne studio. Więc EA, nic tutaj 'de fakto' nie robi, i dobrze.. Odpowiedz Link Zgłoś
xboxer360 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 21:55 W końcu szykuje się IV część Need For Speed Odpowiedz Link Zgłoś
aaaa Re: Trailer: Need for Speed: Shift 11.09.09, 23:02 Kurcze nei moge przestać słuchac Jamal - Pull Up www.wyhaczmp3.pl/4973,jamal-pull-up.html Dobrą piosenkę wybrali pewnie zapadnie w pamieci tak samo jak get low - www.wyhaczmp3.pl/4681,lil-jon-and-the-eastside-boys-get-low-need-fo.html z pierwszego undergrounda ;p Odpowiedz Link Zgłoś