Dodaj do ulubionych

Trailer: Need for Speed: Shift

23.03.09, 11:48
Ja gram w MC:LA właśnie ze względu na "wiejski tuning, odpustowe światełka i pseudofabułkę". Każdy ma swoje potrzeby i ja nie dam SHIFTowi szansy. smile ..są gusta i gusteczka, jednemu podoba się matka drugiemu córeczka ...
Obserwuj wątek
    • juggernaut87 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 12:30
      Need for Speed - Shit będzie równie słaby co poprzednicy :\
    • rockboy84 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 12:31
      Bardzo, ale to bardzo przypomina mi PGR-a 4
    • mmomo Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 12:39
      Wygląda ok. Od jakiegoś czasu widać wyraźną poprawę tym co robi EA.
    • cthulhu666 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 14:09
      juggernaut87->Zacznij myśleć, a nie podążaj za tłumem.

      Tej gry nie robi Black Box, tylko ludzie od porządnych symulatorów.
    • dead-space Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 14:39
      kessarath - od racerow wymagasz fabuly? Lol

      ps . This video is private.
    • quarantino Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 14:41
      Pięknie, film wideo już jest nie dostępny i nie można go obejrzeć smile... gz panowie.
    • rockboy84 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 16:55
      www.youtube.com/watch?v=nuq9HZw_T2g
    • kamsonowicz Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 17:08
      Dlaczego "wiejski" tuning? Shift zapowiada się całkiem nieźle.
    • prochaos Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 17:44
      www.gametrailers.com/player/47022.html?type=

      Video dostępne na GT w HD. Jak dla mnie EA w końcu na poważnie wzięła się do roboty. Gra wygląda genialnie.
    • morosn Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 21:32
      @prochaos, ale to EA się nie wzięło do roboty (praktycznie), tylko zewnętrzne studio. Więc EA, nic tutaj 'de fakto' nie robi, i dobrze.. smile
    • xboxer360 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 21:55
      W końcu szykuje się IV część Need For Speed
    • hiki1337 Re: Trailer: Need for Speed: Shift 23.03.09, 22:33
      Disco Polo alert!
    • aaaa Re: Trailer: Need for Speed: Shift 11.09.09, 23:02
      Kurcze nei moge przestać słuchac Jamal - Pull Up
      www.wyhaczmp3.pl/4973,jamal-pull-up.html
      Dobrą piosenkę wybrali smile pewnie zapadnie w pamieci tak samo jak get low - www.wyhaczmp3.pl/4681,lil-jon-and-the-eastside-boys-get-low-need-fo.html z pierwszego undergrounda ;p

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka