Dodaj do ulubionych

Kto gra w Cod 4 MP?

13.06.09, 13:45
Witamwink
Chciałbym zagrać z wami w dominację na jakimś serwerze. Ja mogę wszystko
ustalić łaćznie z serwerem(z hasłem). Pytanie
O której godzinie?i Kiedy ja proponuje
20.06.09 20.00
Mój nick
Kunanh Lvl.32

ps.W grze spotkałem Serafina jako nic to ty Sławku??shock
Obserwuj wątek
    • Gość: skryntos Re: Kto gra w Cod 4 MP? IP: 195.116.179.* 17.06.09, 00:08
      Ja gram wieczorem zazwyczaj mój nick w grze i na x fire skryntos z malej litery

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka