Dodaj do ulubionych

ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne

22.06.09, 11:25
takie coś znalazłem w sieci:

https://d3bbd215gfxk0q.cloudfront.net/grrr.pl/19317/edgepixelposter-maly-496x350.jpg

tutaj macie duży obrazek


ile gier jesteście w stanie rozpoznać?


--
Very Old Gamerwink
Obserwuj wątek
    • nessie-jp Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 22.06.09, 20:00
      Fajne, tyle że ja chyba w większość z tego nie grałam. Widzę Dooma, Pacmana,
      Tetrisa i Mario...
      • han_solo_79 Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 22.06.09, 20:34
        Ten robot na środku przypomina tego z Shogo, wieżowiec wygląda zupełnie jak Cytadela z
        HL2 a w prawym, górnym rogu pałętają się zombiaki po cmentarzu co kojarzy mi się teraz z
        L4D (choć pewnie nie tylko), no i jest jescze parę rzeczy na granicy pamięci ale nie mogę
        sobie ich przypomnieć.
        • yaster Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 22.06.09, 21:19
          Ten robot jest z Front Mission...

          Z pc-owych sensu stricte gier to widzę tylko darwinię na molo.
          A tak to same konsole: od gameboya, ponga przez street fightera, bombermana,
          sonica, virtua fighter, PaRappa the Rapper, Advance Wars, Final Fantasy aż po
          halo, Patapon etc.

          hmm, tam chyba nad tym potworkiem z dooma stoi subzero..
    • Gość: kron Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.chello.pl 22.06.09, 21:20
      SIM CITY!!!piwo
    • bialygolabek dużo tego 22.06.09, 23:16
      Doom, Speedball 2, Sim City, Patapom, Space Invaders, Guitar Hero?, Pong, Pacman,
      Tetris, Sonic, masa konsolówek....
      • Gość: LEE Re: dużo tego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 14:20
        Oprócz wyżej wymienionych. SIMSY ;p, StarCraft, L4D, widze tam jescze jakies
        wyścigi pół ciężarówek,
    • mis_iu Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 23.06.09, 22:08
      Nie licząc tak oczywistych rzeczy jak Pong czy Space Invaders udało mi się
      dostrzec chociażby Bombermana (albo jak kto woli "Dyna Blastera"), Tetrisa czy
      Donkey Konga.
    • zycie_is_simple Mortal Kombat 24.06.09, 11:43
      https://img8.imageshack.us/img8/7500/mortalr.jpg

      big_grin
      • Gość: sub zero Re: Mortal Kombat IP: *.chello.pl 24.06.09, 11:50
        szacun!piwo
    • zycie_is_simple Moja lista gier na obrazku: 24.06.09, 12:26
      Ponadto:
      -Niżej od PacMana pod jezdnią jest SonicN
      -Na prawo od SonicN jest prawdopodobnie jakiś pokemon
      -Na dole od sceny "Rock!" jest SPORE
      -Nad sceną jest skate park więc prawdopodobnie Seria Tony Hawks
      -Po prawej od balonu przy wejściu do budynku stoi zielony człek, który
      przypomina mi SWAT tylko szkoda, że nie jest niebieski
      -Nad balonem w prawym rogu płonącego budynku jest king kong
      -Po lewej od płonącego budynku z małpą jest Red Alert
      -Nad Red Alert'em jest space coś tam (pustka w głowie)
      -Po lewej od Balonu który rozrzuca ulotki jest Boomber Man
      -Pod Mario na lewo od Pac Mana jest Tetris
      -Gta i Sim City jest wszędzie
      - jest też Hard Truck, Star Craft , Need For Speed
      - w prawym dolnym rogu na jednym budynku jest pierwsza wersja Pac Mana wink
      -Koło stadiony "Speedball" i nad policją rodem z gta i nfs jest samochód w stylu
      Mafia
      -U samej góry Niebieskiego budynku (Mirrors Edge??) jest UFC 2009:
      Undisputed
      wink
      -Cmentarz i kościół kojarzy mi się ze spotem ze Stalkera

      Reszty nie znama
      Prawdopodobnie rozpoznałem 25 gier i kilku nazw nie pamiętam


      PS. Widzę że system po wylogowaniu nie usuwa już całego tekstu big_grin Nareszcie to
      naprawiliście smile
    • Gość: borys 996 Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.ip.gronet.pl 24.06.09, 15:19
      Syndicate. przed wejściem do budynku Massive Damagecool
      • Gość: elmo Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.tessel.pl 24.06.09, 17:57
        True smile
        Street Fighter na samym dole koło 3 samolocików.
        W prawym górnym rogu na ciężarówce jest chyba jakis 8miobitowiec.
    • Gość: Bregus Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.lomza.vectranet.pl 24.06.09, 18:05
      Prawy dolny róg.Ten budynek.Jest tam widoczny stwór z Space Invaders...Tutaj są
      najlepsze Patapony według mnie xP...Ten wielki czerwony stwór...Jakoś mi
      przypomina o...Serious Samie?O.o...
      • Gość: Bregus Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.lomza.vectranet.pl 24.06.09, 18:07
        Jeszcze jedno...Na lewo od płonącego budynku!Żółwie Ninja chyba są xP...
        • Gość: Bregus Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.lomza.vectranet.pl 24.06.09, 18:09
          W prawym dolnym rogu palącego się budynku jest postać z Halo (wybaczcie że 3 pod
          rząd wink)
    • Gość: Bri Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: 213.199.193.* 25.06.09, 11:53
      Ja rozpoznaje tyle tongue_out
      • yaster Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 25.06.09, 16:22
        Postanowiłem trochę
        poprawić listę
    • Gość: ];-> Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: 83.1.97.* 25.06.09, 12:02
      Na molo: Viewtiful Joe; woda przy molo: Wave Race; przy tetrisie (między
      zielonym a pomarańczowym klockiem): Mega Man (vel Rock man); prawy dolny róg (na
      budynku ze Space Invaders): Bust-a-Move; na prawo od balona w kształcie głowy
      (przy drzwiach): Master Chief z Halo. Przy tej rozdzielczości trochę ciężko
      znaleźć więcej...
    • spaqin Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 25.06.09, 18:00
      Ta wielka kula w prawym górnym rogu to Katamari jest...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka