oldgamer 22.06.09, 11:25 takie coś znalazłem w sieci: tutaj macie duży obrazek ile gier jesteście w stanie rozpoznać? -- Very Old Gamer Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nessie-jp Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 22.06.09, 20:00 Fajne, tyle że ja chyba w większość z tego nie grałam. Widzę Dooma, Pacmana, Tetrisa i Mario... Odpowiedz Link Zgłoś
han_solo_79 Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 22.06.09, 20:34 Ten robot na środku przypomina tego z Shogo, wieżowiec wygląda zupełnie jak Cytadela z HL2 a w prawym, górnym rogu pałętają się zombiaki po cmentarzu co kojarzy mi się teraz z L4D (choć pewnie nie tylko), no i jest jescze parę rzeczy na granicy pamięci ale nie mogę sobie ich przypomnieć. Odpowiedz Link Zgłoś
yaster Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 22.06.09, 21:19 Ten robot jest z Front Mission... Z pc-owych sensu stricte gier to widzę tylko darwinię na molo. A tak to same konsole: od gameboya, ponga przez street fightera, bombermana, sonica, virtua fighter, PaRappa the Rapper, Advance Wars, Final Fantasy aż po halo, Patapon etc. hmm, tam chyba nad tym potworkiem z dooma stoi subzero.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kron Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.chello.pl 22.06.09, 21:20 SIM CITY!!! Odpowiedz Link Zgłoś
bialygolabek dużo tego 22.06.09, 23:16 Doom, Speedball 2, Sim City, Patapom, Space Invaders, Guitar Hero?, Pong, Pacman, Tetris, Sonic, masa konsolówek.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LEE Re: dużo tego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.06.09, 14:20 Oprócz wyżej wymienionych. SIMSY ;p, StarCraft, L4D, widze tam jescze jakies wyścigi pół ciężarówek, Odpowiedz Link Zgłoś
mis_iu Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 23.06.09, 22:08 Nie licząc tak oczywistych rzeczy jak Pong czy Space Invaders udało mi się dostrzec chociażby Bombermana (albo jak kto woli "Dyna Blastera"), Tetrisa czy Donkey Konga. Odpowiedz Link Zgłoś
zycie_is_simple Moja lista gier na obrazku: 24.06.09, 12:26 Ponadto: -Niżej od PacMana pod jezdnią jest SonicN -Na prawo od SonicN jest prawdopodobnie jakiś pokemon -Na dole od sceny "Rock!" jest SPORE -Nad sceną jest skate park więc prawdopodobnie Seria Tony Hawks -Po prawej od balonu przy wejściu do budynku stoi zielony człek, który przypomina mi SWAT tylko szkoda, że nie jest niebieski -Nad balonem w prawym rogu płonącego budynku jest king kong -Po lewej od płonącego budynku z małpą jest Red Alert -Nad Red Alert'em jest space coś tam (pustka w głowie) -Po lewej od Balonu który rozrzuca ulotki jest Boomber Man -Pod Mario na lewo od Pac Mana jest Tetris -Gta i Sim City jest wszędzie - jest też Hard Truck, Star Craft , Need For Speed - w prawym dolnym rogu na jednym budynku jest pierwsza wersja Pac Mana -Koło stadiony "Speedball" i nad policją rodem z gta i nfs jest samochód w stylu Mafia -U samej góry Niebieskiego budynku (Mirrors Edge??) jest UFC 2009: Undisputed -Cmentarz i kościół kojarzy mi się ze spotem ze Stalkera Reszty nie znama Prawdopodobnie rozpoznałem 25 gier i kilku nazw nie pamiętam PS. Widzę że system po wylogowaniu nie usuwa już całego tekstu Nareszcie to naprawiliście Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borys 996 Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.ip.gronet.pl 24.06.09, 15:19 Syndicate. przed wejściem do budynku Massive Damage Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elmo Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.tessel.pl 24.06.09, 17:57 True Street Fighter na samym dole koło 3 samolocików. W prawym górnym rogu na ciężarówce jest chyba jakis 8miobitowiec. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bregus Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.lomza.vectranet.pl 24.06.09, 18:05 Prawy dolny róg.Ten budynek.Jest tam widoczny stwór z Space Invaders...Tutaj są najlepsze Patapony według mnie xP...Ten wielki czerwony stwór...Jakoś mi przypomina o...Serious Samie?O.o... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bregus Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.lomza.vectranet.pl 24.06.09, 18:07 Jeszcze jedno...Na lewo od płonącego budynku!Żółwie Ninja chyba są xP... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bregus Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: *.lomza.vectranet.pl 24.06.09, 18:09 W prawym dolnym rogu palącego się budynku jest postać z Halo (wybaczcie że 3 pod rząd ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bri Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: 213.199.193.* 25.06.09, 11:53 Ja rozpoznaje tyle Odpowiedz Link Zgłoś
yaster Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 25.06.09, 16:22 Postanowiłem trochę poprawić listę Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ];-> Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne IP: 83.1.97.* 25.06.09, 12:02 Na molo: Viewtiful Joe; woda przy molo: Wave Race; przy tetrisie (między zielonym a pomarańczowym klockiem): Mega Man (vel Rock man); prawy dolny róg (na budynku ze Space Invaders): Bust-a-Move; na prawo od balona w kształcie głowy (przy drzwiach): Master Chief z Halo. Przy tej rozdzielczości trochę ciężko znaleźć więcej... Odpowiedz Link Zgłoś
spaqin Re: ile gier rozpoznasz na obrazku? całkiem fajne 25.06.09, 18:00 Ta wielka kula w prawym górnym rogu to Katamari jest... Odpowiedz Link Zgłoś