Gość: garou IP: *.chello.pl 09.07.09, 13:19 to będzie 6 października, strasznie czekam na tę grę. może ktoś w redakcji napisze coś o niej, nie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: BUNCH Re: Alpha Protocol ma już datę premiery! IP: *.2-0.pl 10.07.09, 00:46 Też czekam, ale im więcej widze filmików z tej gry to tym bardziej mnie od siebie odstrasza. Wygląda jak jakiś "Bourne dla ubogich" - spotkałem się z takim określeniem. Słabe animacje i tekstury, zobaczymy czy rozrgrywka z motywami RPG (tak?) da radę... Odpowiedz Link Zgłoś