Dodaj do ulubionych

Alpha Protocol ma już datę premiery!

IP: *.chello.pl 09.07.09, 13:19
to będzie 6 października, strasznie czekam na tę grę. może ktoś w redakcji
napisze coś o niej, nie?
Obserwuj wątek
    • Gość: BUNCH Re: Alpha Protocol ma już datę premiery! IP: *.2-0.pl 10.07.09, 00:46
      Też czekam, ale im więcej widze filmików z tej gry to tym bardziej mnie od siebie odstrasza. Wygląda jak jakiś "Bourne dla ubogich" - spotkałem się z takim określeniem.
      Słabe animacje i tekstury, zobaczymy czy rozrgrywka z motywami RPG (tak?) da radę...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka