furio123 12.07.09, 13:00 Jea nareszcie gra tylko na peceta bardzo przezylem to ze fable 2 nie byl na peceta wiec moze to mi poprawi humor. PECETEOWCY LACZCIE SIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
own3d1n1 Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 12.07.09, 13:05 Fanboju, uspokój się. Im więcej gier jest multiplatformowych tym lepiej, oczywiście jeśli wtedy PC nie jest portem z konsol, tylko całkiem inną bardziej rozbudowaną wersją, inaczej, mogę napisać tak jak ty i cieszyć się, że wychodzi tylko na PC. Mechy wyglądają nieźle. Odpowiedz Link Zgłoś
zilos Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 12.07.09, 13:10 Zgapa od Starcrafta 2, ale dobrze - najlepiej wzorować się na najlepszych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sex Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 13:12 wróciłem !! a tak w ogóle to... sex Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: twoja stara Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 13:18 twoja stara Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dext3r. Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: 195.117.128.* 12.07.09, 13:26 Fable II jest przereklamowane, kupiłem klocka i się mocno zawiodłem na tej grze. Mocno simsami zajeżdża. Tylko fireball wygląda zajedwabiście jak w żadnej innej grze. A grało się magami nie powiem... Nie jedną ognistą kulkę puszczałem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: giancarlo Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.chello.pl 12.07.09, 13:41 Mnie sie nie podoba. Zdaje sobie sprawe, ze jeden screen to bardzo malo, ale widac na nim, jaka koncepcje przyjeli autorzy - ta gra wyglada jak Red Alert 3 osadzony w realiach pierwszego C&C. Popatrzcie na jednostki. Co wyroznialo pierwszego C&C sposrod innych gier tego rodzaju, rowniez pozniejszych? Co stanowilo o jego klimacie? Dlaczego to jedynka jest do dzisiaj nipobitym wzorem (pomijam oczywiscie rozwoj graficzny)? Bo miala styl. Jednostki wygladaly jak prawdziwe - Mammmoth czy Orca to maszyny nierzeczywiste, ale wygladaly 'realnie'. Podobnie praktycznie kazda inna jednostka. Nawet Obelisk NOD przedstawial sie w miare wiarygodnie. A co widac powyzej? Wszystko to, co spowodowalo, ze C&C sie stoczyl. Orgie blyskotek i swiatelek. Na litosc boska - co to jest? Czy widzieliscie kiedykolwiek w rzeczywistosci czolg, ktory jaskrawo swieci, mruga i blyska? To w ramach poprawy skutecznosci pociskow naprowadzanych na niebieskie i czerwone panele na pojazdach? Odpowiedz Link Zgłoś
trupiec Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 12.07.09, 13:42 A ja czekam na ten czas, w którym zaczną projektować konsole korzystające z myszki i klawiatury w charakterze kontolera. Wtedy rzucam PieCa w cholerę, aby raz na zawsze zapomnieć o babraniu się w upgrade'owanie sprzętu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jkn Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 13:47 pewnie okaze sie to takim samym cukierkowym niewypalem jak ostatnia czesc red alert Odpowiedz Link Zgłoś
own3d1n1 Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 12.07.09, 13:52 1szy C&C był rysowany ręcznie, stąd jednostki wyglądały realnie, te czasy minęły. Red Alert 3 nie był niewypałem, w coop grało się świetnie, multi nie był gorszy, nad grą spędziłem pół roku wliczając w to betę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sex Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 14:05 sex... ...pc>konsole Odpowiedz Link Zgłoś
ender140 Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 12.07.09, 14:17 ea rujnuje marke. tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dark Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 14:19 No i dobrze mzoe przynajmniej gra na tym zyska jak sie skupia na jednej platformie a nie na 10 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Loler Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.ghnet.pl 12.07.09, 14:27 najlepsze czesci C&C to imo Tiberian Dawn i Red Alert pozniejsze gry mega zeszmacily sie i zrobila sie z nich jedna wielka parodia Jeszcze Tiberium Sun trzymało poziom niestety ale C&C umarło wraz z wyjsciem RA 2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamas Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.chello.pl 12.07.09, 15:11 Jak dla mnie za duże zMECHacenie jednostek. A ta z tyłu wygląda jak przerośnięty żuk gnojak Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gość Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.09, 16:03 A ja tę grę spiracę, dlaczego? Po incydencie z ankietą, która była przeznaczona wyłącznie dla usa. Skoro ea nie liczy się z opinią Europejczyków nie dostanie mojej kasy. Odpowiedz Link Zgłoś
preston81 Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 12.07.09, 16:13 szkoda ze te c&c nie maja troszke normalniejszych jednostek tylko takie szajskie jak z GW ble.... Odpowiedz Link Zgłoś
cwicz Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 12.07.09, 17:06 RA1 i GENERALS WRÓĆ!!!!!!111111 1111111111111111111111111111111111111111111 oneoneelevenone1 Odpowiedz Link Zgłoś
gosc1313 Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 12.07.09, 19:04 Wygląda to świetnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abudabi Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.07.09, 21:16 do trupiec: a ja czekam aż takich kretynów wyeliminują. PieCe zawsze będą, bo na nich producenci tworzą gry na konsole. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lavrenzo84 Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.07.09, 21:22 Westwood umarl to i C&C umarl!.Juz nie ma tych swietnie animowanych zolnierzy co to pompki robia i bron czyszcza.Najgorsze jest to ze teraz z barakow wychodzi na raz chmara zolnierzy i co to ma byc?.Juz jakos ten klimat ulecial ehhh. Odpowiedz Link Zgłoś
mathiuss Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 12.07.09, 22:56 Nie bedzie na konsole? To chyba oczywiste, rtsy na konsola ssaja. A co do samej gry- C&C3 byl calkiem spoko (w przeciwienstwie do gownianego RA3), wiec licze na spoko gierke, chociaz tez mnie martwi to zMECHacenie i te swiecace kolorki. No ale zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
mathiuss Re: EA potwierdza - Command & Conquer 4 tylko na 13.07.09, 01:40 Apropo lingwistow- do dzis nie wiem czy sie pisze ssa, ssaja, ssia czy jeszcze inaczej... Odpowiedz Link Zgłoś