Dodaj do ulubionych

* WESOŁYCH * ŚWIĄT *

18.12.09, 11:19
Życzę Wam cudnych i spokojnych ŚWIĄT!!!!
No i przede wszystkim zdrowych!! :)
Obserwuj wątek
    • yoma Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 18.12.09, 13:09
      Ooooo, Pani Prezes! Nawzajem, przede wszystkim ciepłych :)
    • leloop Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 18.12.09, 20:16
      ach, Matka Zalozycielka nas zaszczycila :)
      witam i zycze spokojnych, rodzinnych, zdrowych Swiat i takowego Nowego Roku :)
      • lellapolella Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 21.12.09, 19:31
        dziewczyny i chłopacy(jak mówią w Słupskiem:)
        również życzę Wam radosnych, zdrowych i CIEPŁYCH Świąt!
        W związku z piecohecą i częściowym zalaniem, mam skostniałe opuszki i chwilowo
        znikam.
        Oświadczam też, że telewizja kłamie:( cały dzień trąbią na meteo, że w
        Koszalińskiem -2.BZDURA! Słupek rtęci jest na -13 i opada:-O
        • nek9 Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 22.12.09, 12:05
          Wróciła, bo miała inne zajęcie :)
          Patrz w dół -------->
          • yoma Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 23.12.09, 13:08
            Nooo, gratulacje :)
          • leloop Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 23.12.09, 13:34
            aaa, ooo ....
            GRATULUJE :)

            ps. ooo, guziczki wrocily ;)
            • yoma Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 24.12.09, 10:26
              A nie było?
              • leloop Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 27.12.09, 21:15
                nie bylo i znow nie ma, nic nie ma ... :(
              • nek9 Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 30.12.09, 12:50
                :) W ustawieniach Ktoś zmienił na brak emotikonów itp...
                ;)
                • yoma Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 31.12.09, 10:43
                  Emotikony są, tylko BBCode wycięte za zgodą obecnych, bo ten skaczący kursor
                  jest wku. Ale to ty rządzisz :)
    • andziaos Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 24.12.09, 01:33
      Dobrych, radosnych Świąt.
      • krista57 Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 24.12.09, 15:01
        Zdrowych Swiąt spedzonych w rodzinnej atmosferze
        udanych prezentów oraz
        spełnienia marzeń w Nowym Roku.
    • an.ta Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 31.12.09, 23:49
      https://i48.tinypic.com/f0n2hy.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka