nek9 18.12.09, 11:19 Życzę Wam cudnych i spokojnych ŚWIĄT!!!! No i przede wszystkim zdrowych!! :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
yoma Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 18.12.09, 13:09 Ooooo, Pani Prezes! Nawzajem, przede wszystkim ciepłych :) Odpowiedz Link Zgłoś
leloop Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 18.12.09, 20:16 ach, Matka Zalozycielka nas zaszczycila :) witam i zycze spokojnych, rodzinnych, zdrowych Swiat i takowego Nowego Roku :) Odpowiedz Link Zgłoś
lellapolella Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 21.12.09, 19:31 dziewczyny i chłopacy(jak mówią w Słupskiem:) również życzę Wam radosnych, zdrowych i CIEPŁYCH Świąt! W związku z piecohecą i częściowym zalaniem, mam skostniałe opuszki i chwilowo znikam. Oświadczam też, że telewizja kłamie:( cały dzień trąbią na meteo, że w Koszalińskiem -2.BZDURA! Słupek rtęci jest na -13 i opada:-O Odpowiedz Link Zgłoś
nek9 Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 22.12.09, 12:05 Wróciła, bo miała inne zajęcie :) Patrz w dół --------> Odpowiedz Link Zgłoś
leloop Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 23.12.09, 13:34 aaa, ooo .... GRATULUJE :) ps. ooo, guziczki wrocily ;) Odpowiedz Link Zgłoś
leloop Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 27.12.09, 21:15 nie bylo i znow nie ma, nic nie ma ... :( Odpowiedz Link Zgłoś
nek9 Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 30.12.09, 12:50 :) W ustawieniach Ktoś zmienił na brak emotikonów itp... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 31.12.09, 10:43 Emotikony są, tylko BBCode wycięte za zgodą obecnych, bo ten skaczący kursor jest wku. Ale to ty rządzisz :) Odpowiedz Link Zgłoś
krista57 Re: * WESOŁYCH * ŚWIĄT * 24.12.09, 15:01 Zdrowych Swiąt spedzonych w rodzinnej atmosferze udanych prezentów oraz spełnienia marzeń w Nowym Roku. Odpowiedz Link Zgłoś