05.01.10, 21:06
czy Ty czasem nie szukałaś nieszpułki? Znalazła mi się przy okazji i to w
Milanówku:)
www.derenjadalny.com/oferta_nieszpulka.html
Obserwuj wątek
    • andziaos Re: Yoma 06.01.10, 01:10
      oooo, to ja chyba pojadę wiosną do Milanówka :)
    • yoma Re: Yoma 06.01.10, 10:44
      No pewnie! Bóg zapłać najserdeczniej.

      Pojadę :D
    • yoma Re: Yoma 06.01.10, 10:55
      Jarzębogrusza też dobra...
      • nek9 Re: Yoma 08.01.10, 11:30
        Yoma, odbierz pocztę :)
        • yoma Re: Yoma 08.01.10, 15:02
          . Ale z jękiem :(No doooooobra

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka