agnieszsz
29.03.11, 18:15
Dziś kupiłam w Kauflandzie przeurocze dzwonki " Get Mee". Listki mają podobne do dzwonka karpackiego. Wyhodowano je w Danii. Czy ktoś może te dzwonki hoduje w ogródku? Nie wiem, czy nadają się do wysadzenia do ogrodu po przymrozkach i czy tam przezimują.