kasiak37
15.12.11, 17:45
tyle sie dzialo ze hej.Dom stoi,zamieszkany od 2 miesiecy,wlasnie koncza mi robic kolo domu.Wyglada to pieknie tylko czekam do wiosny zeby rosliny sadzic:D
Teraz czekam na sprawdzone rady od Was,co gdzie sie nadaje,co na zywoplot(nie wyzszy niz 150 cm),jaka trawa najlepsza zeby dziec mogl grac i bawic sie bez szkod dla niej,czym oslonic taras przed ciekawskimi spojrzeniami z ulicy?
Qrka,teraz tyle trzeba czekac do wiosny....