genevievewin
11.08.04, 23:12
W roku ubiegłym posadzilam pustynnik. Zgodnie z zaleceniem zabezpieczylam go
przed nadmiarem wilgoci w jesieni i zimie. Wiosną tego roku pokazał się ale
rósł anemicznie i teraz już zasycha. Oczekiwałam, że zakwitnie..niestety NIE.
Proszę o podzielenie się doświadczeniami w uprawie pustynnika. Wyszukiwarka
nic nie pomogła.