lucy50
18.10.04, 11:42
Witam,
bardzo prosze o pomoc. Mam dwa rhododendrony na balkonie. Bardzo ladnie rosly
ale latem "przypalilo" je troche slonce (w/g mojej opinii) i niektore liscie
troche zbrazowialy. Obcielam je wszystkie ale teraz zauwazylam, ze znowu
niektore brazowieja, od czubka luk z boku. Co to moze byc i jak je uratowac.
Bardzo prosze o pomoc.
Lucyna