aniagala
30.12.02, 20:24
Dzień dobry
Hoduję w domu fikusy.Ostatnio w wyniku wietrzenia pokoju(na zewnątrz była
temp.ok.-15st.C) ich liście staly się szaro-zielone i pomarszczone oraz
pojawiły sie na nich brunatne plamy.Wnioskuję z tego,że roslinom zaszkodziło
zimne powietrze. Czy można je w jakis sposób uratować? Czy jest szansa ,że
po usunięciu liści rosliny odżyją? Co powinnam zrobić? Bardzo proszę o
poradę.
aniagala