Dodaj do ulubionych

Pytanie o judaszowca

15.07.06, 09:44
Czym się różnią od siebie gatunki judaszowca? Chodzi mi o wchodni, chiński i
kanadyjski. Który z nich jest najbardziej odporny na zimno?
Obserwuj wątek
    • przemoaj5 Re: Pytanie o judaszowca 15.07.06, 11:00
      Judaszowiec wschodni jest mniejszy i najleiej rośnie w naszym klimacie/ Inne
      podmarzają i są dużymi drzewami,
      Pozdrawiam
      Przemo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka