01.08.08, 14:45
Zamierzam posadzić trawy-miskanty na tarasie w donicy.Nie mogę znależć info
jakiej wielkości min.ma mieć taki pojemnik.Czy to może być typowa
doniczka,czy musi być donica słusznych rozmiarów. Taras ma wystawę
południową,czyli korzystną z tego co wiem.Proszę podzielić sie swoją
wiedzą-dziękuję
Obserwuj wątek
    • kocia_noga Re: Miskanty 01.08.08, 20:04
      Moja wiedza pochodzi z podglądania. Radziłabym słusznych rozmiarów
      donicę, miskant szeroko się rozrasta, a sądząc po wysokości, korzeni
      się też niepłytko.
      • mariusz_surowinski Re: Miskanty 28.12.08, 16:57
        Zależy jakiej wielkości masz sadzonkę, Miskanty, szczególnie te duże
        wymagają dużo wilgoci, więc przemyśl lokalizację i metody podlewania
        (regularnego). Taka roślina raz nie podlana musi wylądować w
        ustronnym miejscu bo będzie straszyła a nie zdobiła.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka