mmbocian123
10.08.08, 08:27
dostala sporego rododendrona ( maj ) wsadzilam ,pieknie kwilt,teraz wyglada
zalosnie,pomiety jekis,plamy na lisciach po prostu brzydki.Chcialabym go
przesadzic w lepsze miejsce,dac dobrej ziemi i moje pytanie dotyczy wlasnie
tej czysnnosci.Czy przesadzac jezeli w ogole to w takim podlym stanie czy
przyciac ostro czy moze nic nie robic i czekac do wiosny???