yellow10
18.04.09, 08:35
Witam, chciałabym prosić o pomoc w ustaleniu co złego dzieje się z klonem -
odchodzi od pnia kora. Bardzo mi go szkoda, bo jest stary i duży. Proszę
zobaczyć na: fotoforum.gazeta.pl/72,2,638,94184188.html
A drugie pytanie to: czym zadarnić miejsce pod gruszą, bo jest tam ziemia czy
wysypać korą czy coś posadzić. Miejsce raczej zacienione, słońce jest tam po
15-tej. Będę wdzięczna za pomoc.