anja01 27.08.09, 19:55 Witam! Właśnie kupiłam mała, żółtą papryczkę. Przeczytałam w internecie, że to roślina jednoroczna w Polsce ale bylina na świcie. Jak mam ją w takim razie traktować? I co z nią zrobić w zimie? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kein_engel Re: Papryczka 28.08.09, 02:37 zebrac owoce dojrzale jak uschnie i wysiac nasiona w amrcu Odpowiedz Link Zgłoś
effi007 Re: Papryczka 31.08.09, 21:14 Możesz próbować ją przezimować - opisałam szczegółowiej tutaj: nastrojowyogrod.blogspot.com/2009/02/papryka-uprawa-papryki-i-zimowanie-w.html Odpowiedz Link Zgłoś
gabula777 Re: Papryczka 31.08.09, 22:39 Lubię papryczki, mam prawie co roku, bo dostaję w sierpniu w prezencie.Traktuję jak jednoroczną, długo się trzyma, ale bardzo nie lubi zalania .U mnie stoi w kuchni na oknie południowym, wiec dość szybko ziemia wysycha, muszę często, ale niewiele podlewać, jednak jej to służy.Te o drobniejszych owocach zasuszałam kiedyś i używałam do stroików. Odpowiedz Link Zgłoś