27.08.09, 19:55
Witam!

Właśnie kupiłam mała, żółtą papryczkę. Przeczytałam w internecie, że to
roślina jednoroczna w Polsce ale bylina na świcie. Jak mam ją w takim razie
traktować? I co z nią zrobić w zimie?
Obserwuj wątek
    • kein_engel Re: Papryczka 28.08.09, 02:37
      zebrac owoce dojrzale jak uschnie i wysiac nasiona w amrcu
      • effi007 Re: Papryczka 31.08.09, 21:14
        Możesz próbować ją przezimować - opisałam szczegółowiej tutaj:

        nastrojowyogrod.blogspot.com/2009/02/papryka-uprawa-papryki-i-zimowanie-w.html
        • gabula777 Re: Papryczka 31.08.09, 22:39
          Lubię papryczki, mam prawie co roku, bo dostaję w sierpniu w prezencie.Traktuję
          jak jednoroczną, długo się trzyma, ale bardzo nie lubi zalania .U mnie stoi w
          kuchni na oknie południowym, wiec dość szybko ziemia wysycha, muszę często, ale
          niewiele podlewać, jednak jej to służy.Te o drobniejszych owocach zasuszałam
          kiedyś i używałam do stroików.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka