Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Nelsinho Piquet w Manor F1 Team?

    25.09.09, 19:42
    Nelsinho Piquet powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany!poniewaz jezeli na
    życzenie swojego szefa spowodował kraksę na torze w czasie wyścigu,świadczy to
    że jest nieodpowiedzialnym kierowcą.Powodując umyślnie wypadek stworzył
    zagrożenie dla innych kierowców!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: ... Nelsinho Piquet w Manor F1 Team? IP: *.itqb.unl.pt 25.09.09, 19:45
        Podejrzewam ze za to co napisze zostane "zbluzgany" ale wydaje mi
        sie ze Piquet wykazal wiecej odwagi zeznajac niz wszyscy ci kierowcy
        startujac w wyscigu F1. Nie wiem, ale zycze mu staniecia na nogi.
        Dla mnie sprawa ta jest tylko kolejnym dowodem ze tam zadza same
        uklady i bez koneksji, poparcia i dostepu do informacji nic nie da
        sie wygrac. Nieprzypadkowo kierowcy ktorzy w jednym sezonie sa
        rzekomo najlepsi w nastepnym przegrywaja z kretesem. Mam wrazenie
        ze Piquet musial byc mocno sfrustrowany wlasna niemoznoscia (choc
        niewykluczone ze najlepszym kierowca w tej stawce oczywiscie nie
        jest....). ALonso jest wg mnie mocno umoczony (obym sie mylil).
      • Gość: tomek Nelsinho Piquet w Manor F1 Team? IP: *.lot.pl 25.09.09, 20:09
        To taki przyklad na zupelna sprzecznosc naglowka z trescia. W
        naglowku info o tym, ze rozwaza sie zatrudnienie, a w tresci
        informacja, ze potencjalny pracodawca raczej ironizuje na ten temat.
        Czy ktos weryfikuje takie newsy, czy chodzi raczej o to, ze im
        wiecej spamu - tym lepiej?
      • Gość: w Nelsinho Piquet w Manor F1 Team? IP: 94.254.245.* 25.09.09, 22:37
        wedlug symondsa wjazd w sciane to byl pomysl piqueta..
      • Gość: pocalujta_wujta Pleciesz bzdury bez wiedzy IP: *.nwrknj.east.verizon.net 26.09.09, 01:27
        Pioquet spowodowal to bo od tego wlasnie zalezala jego kariera. Byl
        przymuszony psychicznie. W dodatku jak widac masz male pojecie o
        wyscigach bo w pewnychseriach wyscigow (np. w USA) takie manewry sa
        na porzadku dziennym o czym glosno sie nie mowi. Pamietaj ze Piquet
        przyszedl z Ameryki a nie z Europy. Na dwoch kontynentach za oceanem
        dzieja sie nieco domienne rzeczy wiec kierowca z innej kultury moze
        miec inne odczucia.


        Z USA...
        • Gość: szmaciarz szmaciarz IP: 67.201.174.* 26.09.09, 02:01
          Dla mnie to jest szmaciarz, ktory dopoki bral pieniedze to siedzial
          cicho. Skoro chcial byc takim bohaterem, to powinien to ujawnic po
          wyscigu a nie rok pozniej, kiedy zostal zwolniony.
          On juz sie sam zdyskwalifikowal i mam nadzieje, ze juz w F1 nigdy
          nie wystartuje.
      • Gość: bla bla Nelsinho Piquet w Manor F1 Team? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.09, 10:56
        Rozumiem,może Flavio zagroził mu odejściem i dlatego oszukał
        wszystkich.Ale w Manor F1 Team nie będzie.Manor jest nowym i biednym
        zespołem i nie będzie tego teamu stac na naprawę bolidu Nelsona
        Piqueta.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka