werykator
25.09.09, 19:42
Nelsinho Piquet powinien być dożywotnio zdyskwalifikowany!poniewaz jezeli na
życzenie swojego szefa spowodował kraksę na torze w czasie wyścigu,świadczy to
że jest nieodpowiedzialnym kierowcą.Powodując umyślnie wypadek stworzył
zagrożenie dla innych kierowców!!!