Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

www.managerzone.com

12.01.04, 07:37
    Wchodzcie tam naprawde wyj.. manager. I tu mozna tez o tym dyskutowac:P
    Obserwuj wątek
      • andchud Re: www.managerzone.com 01.03.04, 23:16
        Gralem zarowno w HT jak i w MZ, z tym ze z MZ juz zrezygnowalem bo przy HT jest
        po prostu cienkie i za wszystko jeszcze trzeba placic, czy to jakis puchar czy
        cos. HT rzadzi !!! Serdecznie wszystkich zachecam do gry w HT - jest nas juz
        ponad 10000 !!!

Pozdrawiam
        Wonski
        • antekmks Re: www.managerzone.com 06.03.04, 11:10
          makumba22 napisał:

> a ile tam mozna miec druzyn lacznie??tzn czy jak wybiore jedna lige to moge
          > prowadzic tylko te jeden zespol czy w innych ligach tez?PYTAM O HATTRIKA

nie to nie jest jak w MZ nie można mieć po 5 drużyn, w HT nie ma jak w MZ że
          nie logując się przez pół roku można wszystko wygrywać i dalej posiadać
          drużyne, w HT nie jest jak w MZ że przy ustalaniu skałdu można stracić pół dnia
          przez "kozackie" serwery, w HT nie trzeba płacić za gre w Pucharze Polski jak w
          MZ (aż sie dziwie że za samą gre tam nie trzeba płacić)

a teraz przypadek z autopsji:
          Założyłem drużyne jakieś 7 miesięcy temu, zalogowałem sie 2 razy ustawiłem
          skład (po 2h mękkach z tą stroną) i dziś sobie wszedłem dla zabawy i
          co........drużyna dalej jest i to nawet awansowała bez rzadnego treningu kupna
          nowych graczy niczego.......

powiem tylko że w HT to jest NIE REALNE
          • bobeeer Re: www.managerzone.com 06.03.04, 14:49
            HT niema sensu wogóle porównywać do MZta. HT to wielki badziew - nieprzejrzyste
            ustalanie składu, taktyki oraz opis umiejętności graczy bardzo szybko zniechęca
            do tej gierki.

P.S. Nie piszcie że MZ tak ciężko chodzi, ostatnio przy ponad 12000
            zalogowanych osób stronka śmigała całkiem przyzwoicie.

Pozdro dla MZtowców :) Zapraszam na spary BoBeeR
        • r.t Re: www.managerzone.com 07.03.04, 16:15
          no niestety w HT od razu w pierwszym sezonie jest problem żeby wyjśćz ligi co
          pewnie cię zniechęciło (jak i pewnie nieznajomość zasad) a w mz dużo wygrywasz
          bo większość drużyn jest porzuconych
          • bobeeer Re: www.managerzone.com 07.03.04, 16:38
            Problem z wyjściem ?? Chyba niewiesz o czym piszesz, po przydzieleniu mi
            drużyny ustaliłem skład i bez kombinowania z taktyką (to było dla mnie
            najbardziej nieprzejrzyste)nie robiłem żadnych transferów, ani zmian w
            składzie. Logowałem sie co jakiś czas z ciekawości jak grają moje patałachy, i
            o dziwo zająłem 2 miejsce w lidze z 4 pkt. straty. Przedchwilą zajrzałem na HT
            i wygrałem na wyjeździe 0:3 bez 3 kontuzjowanych zawodników z 1 składu - hehehe

Jedyne plusy w porównaniu do MZta to możiwość zmiany składu do 15 min przed
            meczem oraz lista zalogowanych użytkowników.

Pozdro.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka