Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna

    16.03.10, 19:26
    no to KLOPS ... teraz juz nawet tlumaczenie z krokietami i czerwonym
    barszczykiem nie pomoze.
    Obserwuj wątek
      • Gość: Wstyd Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.acn.waw.pl 16.03.10, 19:26
        nawet z dopingiem nie byla w stanie osiagnac lepszej lokaty?

        Wstyd.
        • prepremier A dwie wiosny jak dla siostry... 16.03.10, 19:43
          • Gość: A. Jakby cokolwiek wygrała to byłby większy wstyd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 20:17
            jw.
            • Gość: rekordzista Czyli Polska prowadzi w klasyfikacji dopingowej IP: *.zone3.bethere.co.uk 16.03.10, 20:39
              wszechczasow !!! Som powody do dumy !!!
      • Gość: axel Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 19:28
        No jak panie Tajner dyskwalifikacja po pijaństwie w Planicy na zakończenie skoków czy przed ? Bo przy badaniu próbki B nikogo z PZN w Kanadzie nie było.To komu mamy wierzyć.
      • Gość: mss Dlaczego Justyna ma białe rękawy a Kornelia czer? IP: *.warszawa.mm.pl 16.03.10, 19:30
        -one??

        Ja myślałem, że ujednolicą kostiumy dla olimpijczyków...

        M
      • Gość: kibic Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 19:34
        kto wie? Czy zawodniczka może teraz wykonać test antydopingowy w innym laboratorium na swoje żądanie? Czy próbki A i B były pobierane w tym samym czasie, czy można przeprowadzić badanie DNA na tych próbkach, by wykluczyć pomyłkę lub potwierdzić że jest to krew tej zawodniczki.
        kibic rywalizacji fair play
        • ewa9717 Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna 16.03.10, 19:40
          No tak, przecież w doping NASZEJ nie mozna uwierzyć, prawda? A nie
          było to zjedzenie jabłuszka czy wypicie wody mineralnej, to cudo,
          które u niej wykryto, musiała sobie wstrzyknąć podskórnie, więc nie
          może być mowy o nieświadomym zjedzeniu krokiecikó nawet z
          najczerwieńszym barszczykiem.
          • Gość: :D Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 19:57
            ewa, ale dziewczynie nalezy wytoczyc proces, niech kase z przygotowan oddaje,
            zaległe stypendium które wydała, zarazzaraz skoro przypadek niech sie broni,
            czyli kogoś kryje?? inna sprawa ze w PZN wszyscy nagle musza by w Planicy,
            smiech i nie ma telefonów, nie ma decyzji....co dalej, tyle dni mieli, próbka B
            rzadko daje inne wyniki niż A, chyba jakies plany maja na wypadek?

            trzeba ja uswiadomic ze jesli sam nie wyjasni tego, wine bierze na siebie (nie
            żadne tam), w taki sposób rozmywa sie odpowidzialnosc, co to za przykład dla
            młodych..młodych kolarzy chociazby z artykułu obok!

            Niech wie ze ciąży na niej potęzny kaliber...wtedy sie dowiemy, jesli nie to
            niech sie pilnują, patrzą co jedzą, gdzie siadaja i na czym (igła :D)...
            tak łatwo sprawę rozwiazać!
        • Gość: Lopez Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.03.10, 19:57
          Próbki A i B to nie są oddzielnie pobierane próbki, tylko to się tak nazywa.
          Pobiera się krew i pobraną ilość dzieli się na dwie równe części: w taki sposób
          powstają "dwie" próbki, A i B, ale de facto pochodzą z jednego pobrania.
          • Gość: :D Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 20:02
            dokładnie jedno kłucie, tylko z przyczyn procesowych. mozliwosci zanieczyszczen
            oraz złego zbiegu okolicznoisci, rozbite na dwa.

            ale najlepiej ze to nie jest próbka, bo nie jej DNA...DNO!
      • Gość: xyz Maciuszek IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.10, 19:37
        Żądam natychmiastowego przebadania Pauliny Maciuszek ! Podwyższona
        hemoglobina to nie jest przypadek, właśnie taki efekt powoduje EPO, a
        ona akurat nie była wtedy badana razem z Kornelią (była za to Sylwia
        Jaśkowiec i ona najprawdopodobniej jest czysta)... A pan Tajner
        oczywiście chowa głowę w piasek, podobnie jak pozostali - nikt o niczym
        nie wiem, nikt niczego nie brał ani nie podawał. Tyle że EPO nie można
        wziąć przez przypadek, jest to seria zastrzyków !
        • Gość: yem co ty chcesz od Maciuszek IP: *.kajetany.net 16.03.10, 20:14
          Możesz sobie żądać , chłopie znaj swoje miejsce w szeregu .kim ty jesteś aby coś
          żądać . ja tak samo mogę sobie żądać wyciągnięcia konsekwencji wobec sztabu
          medycznego PZN i PKOL , ci goście za coś kasę biorą i powinni dopilnować poprzez
          wykonanie badań przed igrzyskami aby takiego skandalu nie było . w grudniu
          Kornelia Marek była w kraju . można było zrobić badania antydoping. komuś
          zabrakło wyobraźni i profesjonalizmu. Skończy się tak że sztab wykręci się
          sianem. Maciuszek miała zreszą robione badania teraz w Norwegii i gdyby coś
          wyszło to już by astmatycy huczeli .Niektórzy mają naturalny podwyższony poziom
          hematokrytu.
          Nie wierzę , że w tej sprawie , to jest wina tylko Marek , ktoś jej pomagał (
          może ją namówił ) A może dostała te EPO sądząc ,że dostaje dozwolony środek ,nie
          można tego wykluczyć. Mam nadzieję , że przyszłość to wyjaśni.
          • Gość: natychmiast Przebadać Maciuszek!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 20:19
            Zanim za granicą wykryją doping!
            • Gość: polscy dyletanci Najpierw leki na astmę a potem EPO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 20:22
              Tylko leki na astmę maskują zażywanie EPO dlatego astma taka modna!
              Co za dyletanci zrobili to bez leków antyastmatycznych> Patrzecie
              jak to robią Skandynawowie. Im nikt niczego nie wykryje, chociaż
              brojlery że strach
              • Gość: były zawodowiec Re: Najpierw leki na astmę a potem EPO IP: *.chello.pl 17.03.10, 11:42
                popieram
          • Gość: xyz Re: co ty chcesz od Maciuszek IP: *.adsl.inetia.pl 16.03.10, 20:41
            Marek miała robione badania wcześniej ale dopiero te po sztafecie
            wykryło doping... Widocznie celem tego dopingu była właśnie
            sztafeta... To logiczne że Kola sama niczego nie wzięła, nawet nie
            wiadomo czy o tym wiedziała, podobnie mogło być z Maciuszek ...
            Wydaje mi się że celem tego miało być właśnie jak najwyższe miejsce w
            sztafecie, a te dwie zawodniczki najbardziej odstawały więc podano im
            doping. Liczono że może się uda, że może akurat nie wylosują tej
            dwójki na badania (pech chciał że wylosowali właśnie Marek)... Bo
            jakiś musiał być tego cel, prawda ? Absolutnie nie obwiniam ani Marek
            ani tym bardziej Maciuszek, ale jeśli faktycznie celem tego dopingu
            była właśnie sztafeta (bo przecież nie 11 miejsce na 30 km) to staje
            się to logiczne. Dodam także że Marek miała dlatego stosunkowo słaby
            czas w sztafecie, bo miała upadek na trasie i trochę się poobijała.
            • Gość: m Re: co ty chcesz od Maciuszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 20:57
              Braly obie, zalosne idiotki. Co do MArek jest juz pewnosc. Pewnie bylo tak jak
              piszesz. Glupie dziewuszyska
              • aramba Re: co ty chcesz od Maciuszek 16.03.10, 21:15
                Tylko jeden problemik - stosowanie EPO przed konkretnymi zawodami ma
                taki sens jak branie aviomarinu przed jazdą na nartach...
      • Gość: Kasia P Łojej ! IP: *.softpro2.pl 16.03.10, 19:39
        Łojej ! Łojej ! i co teraz ?
      • Gość: axel he,he jedyna złapana na dopingu.. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 19:47
        nie w tą celowali, ta pani K i ta pani K, ten polski język taki trudny.Miał być doping to jest.
        • Gość: y.y Re: he,he jedyna złapana na dopingu.. IP: *.warszawa.vectranet.pl 16.03.10, 19:58
          Tak, tak, oczywiście, to na pewno spisek, przecież my naród chrystusowy to Ci
          pokrzywdzni prawda?:)
      • Gość: kamil Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 19:53
        Na stos ją !!!
      • Gość: Pawel Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: 66.71.230.* 16.03.10, 19:56
        WSTYD....wiedziala ze brala i jeszcze klamala...ze nie
        bierze....powinna byc zdyskwalifikowana na wiecej jak 4 lata.
      • Gość: DeKo Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 19:56
        Powiem krótko... DOŻYWOTNIA DYSKWALIFIKACJA!!!

        I nie dlatego, że skompromitowała Polskę ale dla tego, że "nie ma sobie nic do
        zarzucenia", że nie powiedziała kto jej to podał i żeby to była przestroga dla
        innych.
        • Gość: :D Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 20:00
          pełna zgoda, w ten sposób sie wyjasni, a nie rozmyje odpowiedizalnosc... niech
          wskaże, albo szczeznie...
        • Gość: prf Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.acn.waw.pl 16.03.10, 20:01
          Dokładnie... jak wyda wszystkich, to 2 lata dyskwalifikacji... Jak nie to
          dożywocie...
          • Gość: :D Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 20:10
            ..a nawet jak wyda wszystkich +tajnera, to zero dyskwalifikacji :D
            • Gość: m Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 20:57
              jestem za
      • Gość: jack Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 19:58
        a koksiary norweskie moga cpac legalnie, to tzw duch sportu...
        • Gość: Gość Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 20:11
          one przynajmniej ćpają z głową i nie dają się wykryć
      • Gość: mego Polskaaaa... biało-czerwoni, Polskaaaa... IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16.03.10, 20:02
        biało czerwoni...

        Nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało....
      • Gość: maurycy Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.tvsat364.lodz.pl 16.03.10, 20:03
        To wierchuszka PZN już w Planicy urzęduje? Mają chłopaki zdrowie ...
        • stary_zgred1 Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna 16.03.10, 20:09
          Przykro. Tym bardziej, że zawodniczka skrzywdzoną niewinność
          udawała. Mam nadzieję że sypnie z kim współpracowała przy zdobywaniu
          tego środka, bo to może uchroni kolejną młoda zawodniczkę.
      • jotost Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna 16.03.10, 20:05
        Obrzydliwa, zakłamana gówniara!
        • Gość: fiut-fiut Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 20:15
          > Obrzydliwa, zakłamana gówniara!

          zakłamany stary cap (Nurowski)
      • ko_menta_tors Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna 16.03.10, 20:08
        Strasznie się na nas zawzięli!! U nikogo nic nie wykryto, tylko u
        naszej... To są łotry! Wszyscy się szprycują a uczepili się tylko
        tej biedaczki, co nie ma sobie nic do zarzucenia a trener prawie jej
        wierzy! A Norweżkom nic! Trzeba powołać komisję śledczą!!
      • Gość: h Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: 213.76.163.* 16.03.10, 20:09
        "Dożywotnia klasyfikacja"

        na której pozycji?

        korekto, błagam....
      • guru133 Cudu nie było, bo byc nie mogło niestety a teraz 16.03.10, 20:10
        nadszedł czas aby ustalić, kto zawodniczce "pomógł", bo EPO to nie Apap ani
        aspiryna i bez pomocy "usłużnego" lekarza sama zawodniczka nie dała by rady
        tego specyfiku sobie zaaplikować.
        • Gość: A1 Re: Cudu nie było, bo byc nie mogło niestety a te IP: *.chello.pl 16.03.10, 20:14
          > nadszedł czas aby ustalić, kto zawodniczce "pomógł", bo EPO

          od tego trzeba zacząć, na 100% inicjatorem był trener i/lub
          lekarz a czepiają się pracownika...
        • Gość: były Re: Cudu nie było, bo byc nie mogło niestety a te IP: *.chello.pl 17.03.10, 11:38
          mylisz się nie byłem na światowym poziomie a sam aplikowałem sobie
          różne specyfiki.Zastrzyk to nie "problem". Problem to pieniądze.
      • xplict Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna 16.03.10, 20:12
        idiotka.
        życzę dożywotniej dyskwalifikacji.
        • Gość: Piotruś Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.chello.pl 16.03.10, 21:02
          "Erytropoetyna powstaje z przekształcenia erytropoetynogenu (α2-globulina produkowana w wątrobie) pod wpływem erytrogeniny uwalnianej z komórek kanalików nerkowych. Jest także wytwarzana w wątrobie (głównie w życiu płodowym), mózgu i macicy."
          Może ona tak po prostu ma?
      • Gość: A1 Nazwisko Lekarza i Trenera IP: *.chello.pl 16.03.10, 20:13
      • Gość: A. Musi brać przykład z Norweżek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 20:19
        One są w tym już obyte, za drugim razem nie da się tak wykryć ;)
      • gandalph Zawsze znajdzie się jakaś "czarna owca" 16.03.10, 20:19
        Dobrze, że przyłapali oszustkę. Jeżeli nawet wzięła coś z głupoty, cóż, za
        głupotę też trzeba płacić.
      • Gość: vulkan Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 20:20
        norweżki astmatyczki szpikują się lekami rozszerzającymi płuca i nik
        się do nich nie przyczepia a który astmatyk by przebiegł 30
        kilometrów niech se walną barana i odczepią się od Kornelii
        • Gość: medyk Re: Doping Kornelii Marek. Próbka B pozytywna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 22:49
          Nie porownuj EPO do leku na astme. Leki wziewne na astme dzialaja
          rozkurczowo i przeciwzapalnie na oskrzela i to wszystko. Niczego nie
          zwiekszaja np. pojemnosci pluc i ilosci tlenu w miesniach. EPO i
          doping krwi zwiekszaja sztucznie ilosc krwinek czerwonych i
          zwiekszaja transport tlenu do miesni. To najwiekszy koks i
          najbardziej zabojczy. Lekow na astme na liscie WADA - Swiatowej
          Agencji Antydopingu nie bylo jeszcze dwa lata temu. Teraz jest nawet
          Gripex i Ibuprom. Zasada w WADA jest teraz jedna - jestes chory
          dostajesz po zgloszeniu czasowe zezwolenie na terapeutyczne uzycie
          Gripexu lub leku na astme i mozesz startowac i trenowac, jestes
          zdrowy nie wolno ci wziac bez zezwolenia nawet Ibupromu. Oczywiscie
          nikt nigdy nie dostanie zezwolenia na EPO.
      • holeton To już koniec jej kariery. 16.03.10, 20:21
        Czas zająć się czymś innym.Czy warto było?
      • Gość: Andrzej Oddawaj kasę oszuście IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 20:25
        A gdzie kara finansowa, z moich podatków zafundowano jej życie pełne wycieczek
        po całym świecie, pełno kasy, opiekę zdrowotną i inne luksusy nie osiągalne
        dla zwykłych ludzi a ten śmierdziel chciał oszukać wszystkich i zagarnąć
        jeszcze więcej kasy. Oszust, podobno koszt olimpijczyka wynosi co ok 500 000-1
        000 000, nie lepiej każdemu chętnemu zafundować pigułę za tysiaka. Koszty
        mniejsze, zaoszczędzony czas, lepsze wyniki i mistrzów na pęczki.
        • Gość: wszystkowiedzacy Re: Oddawaj kasę oszuście IP: *.sdc-dsc.gc.ca 16.03.10, 20:54
          "z moich podatkow..."
          heheh...a placisz ty gamoniu te podatki?
          tepak..
        • Gość: Alerop Re: Oddawaj kasę oszuście IP: 78.8.106.* 16.03.10, 21:02
          Przecież nikt Ci nie broni uprawiać zawodowo biegów narciarskich lub
          innego sportu.
          • Gość: antykom Re: Oddawaj kasę oszuście IP: *.acn.waw.pl 16.03.10, 21:46
            Nie ma zawodowych biegów narciarskich. Jest postkomunistyczne
            oszustwo. Idea igrzysk olimpijskich to arystokratyczna idea
            bezinteresownego udziału w rywalizacji. Idea ta została zbrukana
            przez komunistów, którzy by udowodnić wyższość socjalizmu nad
            kapitalizmem, wysyłali na igrzyska "amatorów". Komuniści Kuleje i
            temu podobni nadal bezwstydnie pokazują się ludziom.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka