Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    R. Nadal-N.Djokovic

    IP: *.toya.net.pl 13.09.10, 22:05
    chciałem tylko sprostować: nie czekał cały świat, co widać choćby po ilości wpisów. Ja tez nie czekałem, wszedłem tu bo tytuł głupi, to warto sprostować..
    Obserwuj wątek
      • morfeusz_1 Re: R. Nadal-N.Djokovic 13.09.10, 22:08

        A ja czekałem,mam nadzieję że po meczu będę mógł powiedzieć ; warto było ;]
      • Gość: kgfkuyg Kto mocny ? IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 13.09.10, 23:08
        Nadal mocny, czy Djokovic nadal mocny ? :)
      • morfeusz_1 Re: R. Nadal-N.Djokovic 13.09.10, 23:12

        Nadal Nadal wygrywa ;]
        • Gość: AA Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 23:36
          Włączcie Eurosport.
      • Gość: Merc Do Pepe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 23:43
        Do Pepe: Masz rację polski plebs woli oglądać Ekstraklasę i popijać piwko za 3 zł. Niestety większość Polaków takich jak Ty to umysłowa i finansowa biedota.

        Pozdrawiam fanów tenisa
        • redgunner Re: Do Pepe 13.09.10, 23:59
          Gość portalu: Merc napisał(a):

          > Do Pepe: Masz rację polski plebs woli oglądać Ekstraklasę i popijać piwko za 3
          > zł.

          Do wielkiej trójki sportowych fascynacji Polaków oprócz ekstraklasy zaliczyłbym jeszcze Formułę1 na której zawsze zasypiałem i skoki narciarskie - sport, którym oprócz pięciu nacji nikt na świecie się nie interesuje. W przeciwieństwie do tenisa właśnie.
          A w ogóle to Vamos Rafa! :D
          • Gość: pabi Re: Do Pepe IP: *.acn.waw.pl 14.09.10, 00:25
            I to tylko i wylacznie dlatego, ze jakis "nasz" tam jest. Jakbysmy mieli czlowieka o klasie Tigera Woodsa, to nagle golf by sie stal sportem narodowym i nasza grupa profesjonalnych komentatorow by sie w kolejnym sporcie szybko odnajdywala bzdurnymi komentarzami.
          • Gość: mc Re: Do Pepe IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 02:33
            No ale w zasadzie co w tym zlego? Kazdy sport sie duzo fajniej oglada, jak mozesz komus kibicowac. Taka np. Formula 1 sama w sobie jest potwornie nudna, ale jak sledzisz RK i trzymasz za niego kciuki, to jest to calkiem inny poziom emocji i mozna sie dobrze bawic to ogladajac (przy odrobinie dobrej woli, bo czasem mysle sobie, ze przy mozliwosciach, jakie mamy w XXI wieku, sam bym lepiej zrealizowal transmisje niz F1; ale dosc dygresji).
      • Gość: pabi Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.acn.waw.pl 14.09.10, 00:23
        Dla mnie to jakis zart jest. Najpierw odwoluja przez deszcz i daja czlowiekowi odpoczac. Teraz w momencie, kiedy ten sam czlowiek wyraznie opada z sil i znowu zaczyna padac, ponownie bedzie gra przerywana na co najmniej 2 godziny (a moze i znacznie wiecej). Panowie jutro zaczna znowu grac, znowu w pelni sil... Dla mnie jakis bezsens po prostu.
        Wychodzi na to, ze jak ma byc taka beznadziejna pogoda, to trzeba obejrzec jakas dokladna prognoze, po czym grac na 300% normy, zmiazdzyc czlowieka i miec nadzieje, ze jak juz sie bedzie umieralo ze zmeczenia, to laskawie spadnie deszcz.
        • Gość: mc Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 02:10
          No ale o co biega? Jednemu pada, czy obu?

          A swoja droga, mozna by zatrudnic meteorologow - dajesz, Rafa, dajesz, za 15 minut spodziewany deszcz, to odpoczniesz. :-) Jak Formula 1 ;P
        • Gość: mc Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 02:24
          no i mamy remis.
      • Gość: Shadok Do 1? Naprawdę? IP: *.acn.waw.pl 14.09.10, 00:55
        Do 1 czasu polskiego? Ciekawe, bo teraz jest 0:55...
      • Gość: ogórek Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.magma-net.pl 14.09.10, 00:59
        Eurosport retransmituje teraz mecz finałowy Pań, czyli Clijsters- Zwonariewa. Jakiś czas temu stracili dźwięk, dobrze, że chociaż obraz jest. :)
      • orgullovikingo R. Nadal-N.Djokovic 14.09.10, 02:27
        Wrocili do gry.Odpoczynek przydal sie Serbowi bo Rafa przegral 2 seta:( Naprzod Nadal!!!
        • Gość: shachar Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.nycmny.fios.verizon.net 14.09.10, 02:48
          ja jestem za Dziurkowiczem;-/ swoją drogą co sie trzeba namozolic, zeby znaleźć transmisje. Wczoraj jeszcze mialam kanal Tennis HD ,dzis juz jest zakodowany, poczatek trnasmisji dzis byl na CBS, teraz na ESPN..
          • Gość: mc Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 02:59
            W Stanach dziala oficjalna transmisja na usopen.org. Calkiem w porzadku.
      • Gość: gość nocny mecz trwa IP: *.chello.pl 14.09.10, 02:46
        aktualnie jest 6:4, 5:7, 3:2 dla Nadala i teraz będzie serwował.
      • karnacja Drugi set dla Nadala 14.09.10, 03:41

        6:4. Piekne trzy asy.
      • Gość: mc R. Nadal-N.Djokovic IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 03:44
        No, to tu juz sie wiele nie zdarzy. Nadal dzisiaj byl za mocny dla Djokovica.
        • karnacja 1:1 w czwartym secie 14.09.10, 03:51

          Djokovic serwuje. Interesujaco sie slucha mezczyzn jeczacych z wysilku:)
          • karnacja 2:1 Nadal 14.09.10, 03:52

            Przelamal serw Djokovica.
            • karnacja 4:1 14.09.10, 04:00

              Z Djokovica widocznie uchodzi powietrze.
              Przegral swoj kolejny serw.
              • karnacja Re: 4:1 14.09.10, 04:05

                Przewaga Nadal
                • karnacja Re: 4:1 14.09.10, 04:10
                  Trzeci deuce i przewaga Nadal. Szacunek dla Novaka - drogo sprzedaje skore.
                  • karnacja 5:1 14.09.10, 04:11

                    Serw Djokovica
                    • karnacja 5:2 14.09.10, 04:14

                      Piekny mecz.
                      • karnacja Re: 5:2 14.09.10, 04:16

                        15:love
                        • karnacja Re: 5:2 14.09.10, 04:18

                          30:15
                        • karnacja Nadal Ganador! 14.09.10, 04:22
                          .
                    • Gość: mc Re: 5:1 IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 04:17
                      Jakos w plecy jestes, ja juz od 10 minut ogladam ceremonie wreczania nagrod. :-)

                      Nowak to jest jednak fajny gosc - Rafa dostal czek na 1.7 mln $ i nie mial gdzie go wsadzic, zeby wziac puchar, wiec Nowak wzial od niego czek i udal, ze chowa do kieszeni :D
      • orgullovikingo R. Nadal-N.Djokovic 14.09.10, 04:29
        Brawo Rafa!!!!!!Pozdrawiam wszystkich wytrwalych.Warto bylo zarwac nocke.
      • Gość: rio R. Nadal-N.Djokovic IP: *.dsl.wotnoh.sbcglobal.net 14.09.10, 04:36
        Mecz zakonczyl sie zwyciestwem Nadala nad Djokovic w 4-ech setach : 6:4, 5:7, 6:4, 6:2. Tym samym Nadal zdobyl grand szlem wygrywajac 4 turnieje w tym roku. jako 7-my zawodnik w historii tenisa zdobyl grand szlem. Bravo i otrzymal czek na $1700000.00.
        • Gość: Tenis fan Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: 10.30.41.* 14.09.10, 12:33
          Uważaj co piszesz Nadal nie wygrał klasycznego wielkiego szlema bo w tym roku nie wygrał wszystkich wielkoszlemowych turniejów!!!

          Wygrywając US Open dołączył do zawodników którzy wygrali wszystkie turnieje wielkoszlemowe ale nie jednego roku !!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • thomasseyr YEEEES Rafa wygrał USO 14.09.10, 04:36
        Nie wierzę. Kibice, którzy kibicowali mu od początku (jestem jednych z nich) i wierzyli w niego bez względu na wszystko są teraz dumni z jego osiągnięcia. Stał się legendą tenisa, a ma tylko 24 lata!
        • Gość: ja dzięki za info - bo serwis śpi IP: *.cdma.centertel.pl 14.09.10, 06:45
          jak można nie zaktualizować informacji Panowie?!
      • Gość: oliver R. Nadal-N.Djokovic IP: *.w86-213.abo.wanadoo.fr 14.09.10, 07:30
        rafa to talent ,nawet ferderer moze spokojnie schowac swoje rakiety,i ta dominacja bedzie trwala dlugo,bardzo dlugo,sportowo oliver
      • Gość: klemens R. Nadal-N.Djokovic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.10, 07:31
        "Nadal mistrzem US Open. Deszcz znów przerwał grę"

        Dobra ale KTO???? nadal mistrzem???

        Proszę sprecyzowac
      • Gość: ibiz R. Nadal-N.Djokovic IP: 217.243.253.* 14.09.10, 10:37
        zdecydujcie sie, albo nadal jest mistrzem albo po raz pierwszy!!:)
      • eurotram Nadalowi ze smutkiem gratuluję... 14.09.10, 11:28
        ... ale czekam niecierpliwie na to aż karta się odwróci...
      • Gość: SPAMER Manager Skoków Narciarskich IP: *.compute-1.amazonaws.com 14.09.10, 11:57
        Manager Skoków Narciarskich
        • Gość: bad.wishes Qierdol sie spamerze IP: *.client.stsn.net 14.09.10, 13:12

          I ch.y ci w dvpe.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka