Gość: pepe IP: *.toya.net.pl 13.09.10, 22:05 chciałem tylko sprostować: nie czekał cały świat, co widać choćby po ilości wpisów. Ja tez nie czekałem, wszedłem tu bo tytuł głupi, to warto sprostować.. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
morfeusz_1 Re: R. Nadal-N.Djokovic 13.09.10, 22:08 A ja czekałem,mam nadzieję że po meczu będę mógł powiedzieć ; warto było ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kgfkuyg Kto mocny ? IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 13.09.10, 23:08 Nadal mocny, czy Djokovic nadal mocny ? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AA Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 23:36 Włączcie Eurosport. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Merc Do Pepe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 23:43 Do Pepe: Masz rację polski plebs woli oglądać Ekstraklasę i popijać piwko za 3 zł. Niestety większość Polaków takich jak Ty to umysłowa i finansowa biedota. Pozdrawiam fanów tenisa Odpowiedz Link Zgłoś
redgunner Re: Do Pepe 13.09.10, 23:59 Gość portalu: Merc napisał(a): > Do Pepe: Masz rację polski plebs woli oglądać Ekstraklasę i popijać piwko za 3 > zł. Do wielkiej trójki sportowych fascynacji Polaków oprócz ekstraklasy zaliczyłbym jeszcze Formułę1 na której zawsze zasypiałem i skoki narciarskie - sport, którym oprócz pięciu nacji nikt na świecie się nie interesuje. W przeciwieństwie do tenisa właśnie. A w ogóle to Vamos Rafa! :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pabi Re: Do Pepe IP: *.acn.waw.pl 14.09.10, 00:25 I to tylko i wylacznie dlatego, ze jakis "nasz" tam jest. Jakbysmy mieli czlowieka o klasie Tigera Woodsa, to nagle golf by sie stal sportem narodowym i nasza grupa profesjonalnych komentatorow by sie w kolejnym sporcie szybko odnajdywala bzdurnymi komentarzami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mc Re: Do Pepe IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 02:33 No ale w zasadzie co w tym zlego? Kazdy sport sie duzo fajniej oglada, jak mozesz komus kibicowac. Taka np. Formula 1 sama w sobie jest potwornie nudna, ale jak sledzisz RK i trzymasz za niego kciuki, to jest to calkiem inny poziom emocji i mozna sie dobrze bawic to ogladajac (przy odrobinie dobrej woli, bo czasem mysle sobie, ze przy mozliwosciach, jakie mamy w XXI wieku, sam bym lepiej zrealizowal transmisje niz F1; ale dosc dygresji). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pabi Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.acn.waw.pl 14.09.10, 00:23 Dla mnie to jakis zart jest. Najpierw odwoluja przez deszcz i daja czlowiekowi odpoczac. Teraz w momencie, kiedy ten sam czlowiek wyraznie opada z sil i znowu zaczyna padac, ponownie bedzie gra przerywana na co najmniej 2 godziny (a moze i znacznie wiecej). Panowie jutro zaczna znowu grac, znowu w pelni sil... Dla mnie jakis bezsens po prostu. Wychodzi na to, ze jak ma byc taka beznadziejna pogoda, to trzeba obejrzec jakas dokladna prognoze, po czym grac na 300% normy, zmiazdzyc czlowieka i miec nadzieje, ze jak juz sie bedzie umieralo ze zmeczenia, to laskawie spadnie deszcz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mc Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 02:10 No ale o co biega? Jednemu pada, czy obu? A swoja droga, mozna by zatrudnic meteorologow - dajesz, Rafa, dajesz, za 15 minut spodziewany deszcz, to odpoczniesz. :-) Jak Formula 1 ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mc Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 02:24 no i mamy remis. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Shadok Do 1? Naprawdę? IP: *.acn.waw.pl 14.09.10, 00:55 Do 1 czasu polskiego? Ciekawe, bo teraz jest 0:55... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ogórek Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.magma-net.pl 14.09.10, 00:59 Eurosport retransmituje teraz mecz finałowy Pań, czyli Clijsters- Zwonariewa. Jakiś czas temu stracili dźwięk, dobrze, że chociaż obraz jest. :) Odpowiedz Link Zgłoś
orgullovikingo R. Nadal-N.Djokovic 14.09.10, 02:27 Wrocili do gry.Odpoczynek przydal sie Serbowi bo Rafa przegral 2 seta:( Naprzod Nadal!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shachar Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.nycmny.fios.verizon.net 14.09.10, 02:48 ja jestem za Dziurkowiczem;-/ swoją drogą co sie trzeba namozolic, zeby znaleźć transmisje. Wczoraj jeszcze mialam kanal Tennis HD ,dzis juz jest zakodowany, poczatek trnasmisji dzis byl na CBS, teraz na ESPN.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mc Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 02:59 W Stanach dziala oficjalna transmisja na usopen.org. Calkiem w porzadku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość nocny mecz trwa IP: *.chello.pl 14.09.10, 02:46 aktualnie jest 6:4, 5:7, 3:2 dla Nadala i teraz będzie serwował. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mc R. Nadal-N.Djokovic IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 03:44 No, to tu juz sie wiele nie zdarzy. Nadal dzisiaj byl za mocny dla Djokovica. Odpowiedz Link Zgłoś
karnacja 1:1 w czwartym secie 14.09.10, 03:51 Djokovic serwuje. Interesujaco sie slucha mezczyzn jeczacych z wysilku:) Odpowiedz Link Zgłoś
karnacja 4:1 14.09.10, 04:00 Z Djokovica widocznie uchodzi powietrze. Przegral swoj kolejny serw. Odpowiedz Link Zgłoś
karnacja Re: 4:1 14.09.10, 04:10 Trzeci deuce i przewaga Nadal. Szacunek dla Novaka - drogo sprzedaje skore. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mc Re: 5:1 IP: *.phys.washington.edu 14.09.10, 04:17 Jakos w plecy jestes, ja juz od 10 minut ogladam ceremonie wreczania nagrod. :-) Nowak to jest jednak fajny gosc - Rafa dostal czek na 1.7 mln $ i nie mial gdzie go wsadzic, zeby wziac puchar, wiec Nowak wzial od niego czek i udal, ze chowa do kieszeni :D Odpowiedz Link Zgłoś
orgullovikingo R. Nadal-N.Djokovic 14.09.10, 04:29 Brawo Rafa!!!!!!Pozdrawiam wszystkich wytrwalych.Warto bylo zarwac nocke. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rio R. Nadal-N.Djokovic IP: *.dsl.wotnoh.sbcglobal.net 14.09.10, 04:36 Mecz zakonczyl sie zwyciestwem Nadala nad Djokovic w 4-ech setach : 6:4, 5:7, 6:4, 6:2. Tym samym Nadal zdobyl grand szlem wygrywajac 4 turnieje w tym roku. jako 7-my zawodnik w historii tenisa zdobyl grand szlem. Bravo i otrzymal czek na $1700000.00. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tenis fan Re: R. Nadal-N.Djokovic IP: 10.30.41.* 14.09.10, 12:33 Uważaj co piszesz Nadal nie wygrał klasycznego wielkiego szlema bo w tym roku nie wygrał wszystkich wielkoszlemowych turniejów!!! Wygrywając US Open dołączył do zawodników którzy wygrali wszystkie turnieje wielkoszlemowe ale nie jednego roku !!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
thomasseyr YEEEES Rafa wygrał USO 14.09.10, 04:36 Nie wierzę. Kibice, którzy kibicowali mu od początku (jestem jednych z nich) i wierzyli w niego bez względu na wszystko są teraz dumni z jego osiągnięcia. Stał się legendą tenisa, a ma tylko 24 lata! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja dzięki za info - bo serwis śpi IP: *.cdma.centertel.pl 14.09.10, 06:45 jak można nie zaktualizować informacji Panowie?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oliver R. Nadal-N.Djokovic IP: *.w86-213.abo.wanadoo.fr 14.09.10, 07:30 rafa to talent ,nawet ferderer moze spokojnie schowac swoje rakiety,i ta dominacja bedzie trwala dlugo,bardzo dlugo,sportowo oliver Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klemens R. Nadal-N.Djokovic IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.09.10, 07:31 "Nadal mistrzem US Open. Deszcz znów przerwał grę" Dobra ale KTO???? nadal mistrzem??? Proszę sprecyzowac Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ibiz R. Nadal-N.Djokovic IP: 217.243.253.* 14.09.10, 10:37 zdecydujcie sie, albo nadal jest mistrzem albo po raz pierwszy!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
eurotram Nadalowi ze smutkiem gratuluję... 14.09.10, 11:28 ... ale czekam niecierpliwie na to aż karta się odwróci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SPAMER Manager Skoków Narciarskich IP: *.compute-1.amazonaws.com 14.09.10, 11:57 Manager Skoków Narciarskich Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bad.wishes Qierdol sie spamerze IP: *.client.stsn.net 14.09.10, 13:12 I ch.y ci w dvpe. Odpowiedz Link Zgłoś