Gość: guerra IP: *.icpnet.pl 26.02.02, 09:54 Przepraszam-przez pomyłkę rzuciłem wątek,który miał się pojawić tu, na Ligę Typerów. Rzecz się tyczy koszulek itp-prosba o eksmisję wątku Dziękuję - pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj