Gość: Oleg
IP: *.189.38.18.bauer.pl
06.06.11, 14:06
No ciekawe czy Kubica wroci do Lotus Renault, bo niestety coraz czarniej to widze. Ale nadal mam za to kciuki!
---------------
Konkurs: Wygraj kody SUPER VIP dla DiRT 3 na PS3! Wytypuj wyniki GP Kanady!
www.facebook.com/DiRT3Gra#!/notes/dirt-3-gra/konkurs-wygraj-kody-super-vip-dla-dirt-3-na-ps3/128618400551093