Gość: glowas IP: *.strazgraniczna.pl 29.05.12, 09:49 czy nie wiecie gdzie we wroclawiu spi rezrezentacja rosji Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: SPAWN Re: rosja IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 22:55 Śpią to oni w Warszawie, w "Bristol". Odpowiedz Link Zgłoś