Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    IP: *.strazgraniczna.pl 29.05.12, 09:49
    czy nie wiecie gdzie we wroclawiu spi rezrezentacja rosji
    Obserwuj wątek
      • Gość: SPAWN Re: rosja IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 22:55
        Śpią to oni w Warszawie, w "Bristol".

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka