Forum Sport Sport
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Katastrofa

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.12, 20:37
    Emocje były w 1-ej połowie. W 2 totalny dramat. Szczęsny tylko potrafi wyśmiewać na forum innych piłkarzy, a sam jest totalnym kretynem! Przez niego straciliśmy zwycięstwo! Pewny siebie przed kamerami, a na boisku żenada! Błaszczykowski może bryluje w Borussii, ale w tym meczu się nie spisał. Piłka wyraźnie mu przeszkadzała (potykał się o nią). Tytoń i Lewandowski obronili honor Polski.
    Obserwuj wątek
      • Gość: gość 123 Re: Katastrofa IP: *.opera-mini.net 08.06.12, 20:53
        jedyny plus tego meczu to to ,że Szczęsny więcej nie zagra , żenada i głupota to za mało powiedziane
        • Gość: Oliwia. Re: Katastrofa IP: *.aztw.cable.virginmedia.com 09.06.12, 17:12
          Gdyby nie Szczęsny to byłoby 2:1.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka