Gość: embor
IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl
27.06.04, 00:24
Witam wszystkich ekspertow i prawdziwych kibicow tej najpiekniejszej
dyscypliny sprortu!!!!!!!!!!
Czy ktos zna odpowiedz na nastepujace pytanie : w serii rzutow karnych
zawodnik pudluje ( frajer ma -5 pkt.) ale czy bramkarz ma punkty na + jezeli
zawodnik nie trafil w bramke??????
pozdrawiam wszystkich i zycze jeszcze wielu emocji !!!!!!!