Gość: ja
IP: *.toya.net.pl
11.03.14, 09:51
Witam, chciałem zapytać co się dzieje w sytuacji, gdy obie drużyny mają tyle samo punktów? Co wtedy decyduje? <br />
<br />
I kolejne pytanie, jest możliwość zobaczyć, czy przeszedłem przeciwnika nie szukając siebie na liście? To trochę męczące